Nobu İstanbul, online sipariş alternatifleriyle ikonik deneyim alanını büyütüyor

Nobu İstanbul’un Zengin Menüsünü Online Yemek Sipariş Uygulaması Fuudy ile Evinizde Deneyimleyin!

Nobu İstanbul, online sipariş alternatifleriyle ikonik deneyim alanını büyütüyor
28 Ocak 2022 - 11:50
Şehrin en gözde restoranlarından Nobu İstanbul, online sipariş alternatifleriyle ikonik deneyim alanını büyütüyor. Nobu İstanbul, gastronomi tutkunlarının vazgeçilmezi Fuudy üzerinden Japon mutfağının en iyi örneklerine yer veren zengin menüsünü İstanbul’daki geniş servis ağıyla, evinizde deneyimleme fırsatı sunuyor.
 
New York’tan dünyaya yayılan ve 1 Temmuz 2021 tarihinde The Ritz-Carlton, İstanbul’da kapılarını açarak şehrin gastronomi kültürü ile sosyal hayatına modern bir vizyon kazandıran Nobu İstanbul, bu vizyonunu online sipariş seçeneğiyle tüm şehre yaymaya hazırlanıyor. Nobu İstanbul, şef Joshua Treacy ile ekibi tarafından özenle hazırlanan zengin menüsünü ev buluşmaları ve mini davetler başta olmak üzere tüm keyifli anlara eşlik etmesi için Fuudy uygulaması üzerinden İstanbul’daki gastronomi tutkunlarına ulaştırıyor.
 
Nobu müdavimlerinin İstanbul’da yeniden buluştuğu Yellowtail Jalapeno ve Black Cod Miso gibi imza tabaklarla birlikte geniş bir sushi seçkisi de Fuudy uygulaması üzerinden sipariş verilebiliyor. Sushi set menülerinde Nigiri, Sashimi, Maki Trio ile Maki Deluxe ve Sushi Combination çeşitleri davet ve buluşmalara sofistike ve lezzetli anlar katıyor. Balık ve et seçenekleriyle her damağa hitap eden Nobu Taco Box’ın yanı sıra nefis tatlılar da menüye eşlik ediyor. Yalnızca Nobu İstanbul menüsünde yer alan ve yerel detaylarla hazırlanan İstanbul Baklava Cigar tatlısı ise özgün bir alternatif olarak öne çıkıyor.
 
Her bir detayın üzerinde incelikle çalışılan Nobu İstanbul’un global standartlardaki efsanevi tatlarını, Fuudy’nin özel moto kuryeler ve çevre dostu hybrid araçlarla özenli servis ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla deneyimlemek mümkün.
### 
Nobu Restoranları Hakkında: Nobu Matsuhisa, Robert De Niro ve Meir Teper tarafından kurulan ikonik Japon restoranı Nobu, dünya çapında en ikonik lokasyonlarda bulunan 55 restoranı ve 12 muhteşem Nobu Otelleri koleksiyonuyla büyümeye devam ediyor. 1 Temmuz 2021 tarihinde The Ritz-Carlton, İstanbul içerisinde açılan Nobu İstanbul zengin menüsünden, mekan akustiğine ve özenle tasarlanan dekorasyonuna kadar incelikle düşünülen tüm detaylarıyla misafirlerini ağırlıyor.

Fuudy Hakkında: Yeme içme dünyasının tanınmış isimlerinden Cem Mirap ve e-ticaret sektörünün tecrübeli ismi İlker Baydar’ın güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkan Fuudy, ev konforunda iyi yemek teması ile 800’ü aşkın üye iş yeri ve 150’yi aşkın exclusive markanın kaliteli ve seçkin lezzetlerini gastronomi tutkunlarına ulaştırıyor. Sürdürülebilirlik konusunda duyarlı, çevre dostu yeni nesil dijital platform Fuudy kurulduğu günden beri geri dönüşümlü materyaller ve özel kuryelerle hybrid araçlar kullanarak hizmet veriyor.  İstanbul, İzmir ve Bodrum’da hizmet veren Fuudy’ye bağlı restoranların yüzde 40’ı, sadece bu platform özelinde kullanıcılar ile buluşuyor.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Partili Eyyüp Kadir İnan'dan Büyükşehir'e salvolar
AK Partili Eyyüp Kadir İnan'dan Büyükşehir'e salvolar
Araştırma: Dünyadaki dijital göçebe sayısı 35 milyonu aştı
Araştırma: Dünyadaki dijital göçebe sayısı 35 milyonu aştı