Nilgün Bodur, Bonny Food Sohbetleri'nin konuğu oldu

Özlem Ünsoy’un davetiyle İzmir’e gelen sosyal medya fenomeni ve yazar Nilgün Bodur, Bonny Food Sohbetleri’nin ilk konuğu oldu...

18 Eylül 2019 - 15:59 - Güncelleme: 18 Eylül 2019 - 16:12

Yepyeni bir hayat için kendini motive etmeye çalışırken, yüzbinleri motive eden Bodur, artık yüzbinlerce kadının yaşama sevinci oldu. "Sıradaki Teşekkürüm Bana Yalnış Yapanlara", "Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim", “Yanlışlıktan Değil Yalnızlıktan”, kitaplarından anekdotlar da sunan Bodur, yalnız olduğu zamanlar da bile kadının güçlü olabileceğini söyledi. Alsancak Bonny Food’da gerçekleşen sohbette Nilgün Bodur, “Küçük dertlerinizi paylaşmayın yalnız kaldığınızda bundan güçlenerek çıkacaksınız, çünkü yalnızlığa teslim olduğunuzda düşünceleriniz ve bakışınız değişecek” dedi.

“Çağımızın hastalığı olumlu düşün olumlu olsun iyi düşün iyi olsun furyasının artık geçtiğini, insanların bundan çok fazla ekmek yediğini düşünüyorum” diyen Bodur, “Hepimizin beynini bununla doldurdular, kadere teslimiyet dediğimiz şeyi hepimizin yaşaması gerekiyor. Tabi ki pozitif düşüneceğiz ama hayattan mucizeler beklememiz gerekiyor. Anı güzel geçirebilmek için küçük dertlerinizi dillendirmeyin. Böyle yaptığınız takdirde onu anılaştırabiliyorsunuz.

Hiç kimse göründüğü kadar güçlü düşündüğü kadar da güçsüz değil” şeklinde konuştu.

Kaynak: İzmir Basın Grubu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Portekiz, Karsan Jest Electric'i Sevdi!
Portekiz, Karsan Jest Electric'i Sevdi!
D Vitamini Eksikliği MS’in Seyrini Bozuyor
D Vitamini Eksikliği MS’in Seyrini Bozuyor