Muz Kabuğu Mobilyalar ile Bahçelerde Tropik Esinti

Naturelliğin ve modern tarzın buluştuğu yeni L’unica Muz Kabuğu serisiyle dış mekânlara sıcaklık katın...

Muz Kabuğu Mobilyalar ile Bahçelerde Tropik Esinti
05 Ağustos 2020 - 13:20

Sıradışı çizgisiyle açık hava mekânlarında adından söz ettiren L’unica, yeni Muz Kabuğu serisiyle bahçe, balkon ve teraslara sımsıcak iklimlerin tropik esintisini taşıyor. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen L’unica Muz Kabuğu serisi, muz lifinden örgü detayları ve özenli işçiliğiyle şıklığı ve estetiği bir arada sunuyor. Dış mekânlarda sıcak ve doğal bir görünüm elde etmek isteyenleri cezbeden L‘unica Muz Kabuğu serisi, her tarza ve mekâna rahatlıkla uyum sağlıyor. 
 
Tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetik unsurlarını ön planda tutarak hayata geçiren L’unica, 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonununda yer alan ve dış mekanlara sıcaklık katan Muz Kabuğu serisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bahçe, balkon ve teraslarda doğal bir görüntü oluşturmak ve tropikal esintiyi hissetmek isteyenleri cezbeden bu seri, tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretiliyor. Her tarza ve mekâna rahatlıkla uyum sağlayan L’unica Muz Kabuğu serisi, muz lifinden örgü detayları ve özenli işçiliğiyle açık hava mekanlarına şık ve estetik bir yorum katıyor.
 
Koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan salıncağa sunduğu birçok ürün çeşidi ile sezonun trendi olmaya aday Muz Kabuğu serisinin öne çıkan parçaları arasında; Tika Oturma Grubu, Stream Oturma Grubu, Angel Oturma Grubu, Kepa, Nest, Geo ve Stream yemek sandalyeleri yer alıyor.
 
Naturelliğin ve modern tarzın buluştuğu L’unica Muz Kabuğu serisine, markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.