"Mucizeler Sirki" sezonu V Weekend Motoring festivalinde açıyor

V Weekend Motoring Festivali otomobil ve motosiklet markalarını buluştururken birbirinden ilginç şovlara da sahne olacak…

"Mucizeler Sirki" sezonu V Weekend Motoring festivalinde açıyor
24 Eylül 2019 - 14:17

Yeni nesil festival anlayışıyla gerçekleştirilecek olan V Weekend Motoring, tüm ailenin eğlenebileceği bir haftasonu etkinliği olacak. Bu yıl ikincisi düzenlenen festivalde otomobil ve motosikletlerle birlikte Türkiye Sirki tarafından hazırlanan hayvansız “Mucizeler Sirki”nin sezon açılışı yapılacak.

Türkiye’nin tek otomobil merkezi olan Intercity İstanbul Park’ın gerçekleştireceği V Weekend Motoring’in ikincisi, otomobil ve motosiklet şenliğinin ötesine geçecek. En yeni otomobil ve motosiklet modellerinin sergileneceği, test sürüşlerinin yapılacağı, sokak lezzetleriyle farklı tatların denenebileceği, yarış otomobili yolcu koltuğunda yarış hissinin yaşanacağı, Mucizeler Sirki ile hem anne babaların hem de çocukların hoşça vakit geçireceği festival, cumadan pazar gününe kadar sürecek. 27-28-29 Eylül tarihlerinde düzenlenecek festivalde çocuk oyun alanları, sürüş simülatörleri, klasik otomobiller ve yollarda görmeye pek alışık olmadığımız yüzlerce araç meraklılarıyla buluşacak. 72 otomobil ve motosiklet markasının yanı sıra birçok aksesuar ve modifiye ekipmanları firması da ürünlerini sergileme fırsatı bulacak.

Bu yılki festivalin sürprizi ise 3 gün boyunca günde üç kez sahne alacak olan “Mucizeler Sirki” olacak. 2006 yılında yüzde 100 Türk sermayesi ve emeğiyle Akhisar’da kurulan ve 13 yıldır kapalı gişe gösteriler yapan hayvansız sirk, bugüne kadar 10 milyondan fazla kişi tarafından seyredildi.

V Weekend Motoring’de neler olacak?

Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım stand alanları

Motorsporları takımları ve yarış araçlarının sergileri

Otomobil, motosiklet ve off-road kulüp stantları ve gösterileri

Drift ve Akrobasi Gösterileri

Yeni teknolojiler alanı ve otonom araç gösterileri

Sürüş simülatörleri ve e-gaming alanları

Ürün, ekipman, tuning aksesuarları satış ve tanıtım stantları

Sponsor markaların tanıtım stantları

Çocuk ve ailelere özel eğlence alanları

Gün boyu müzik ve DJ performansları

Sokak lezzetlerinin olduğu yiyecek ve içecek alanları

Hayvansız eğlendiren Türkiye Sirki’nin “Mucizeler Sirki” gösterisi

Otomobil ve motosiklet markalarının deneme sürüşü etkinlikleri

Otomobil ve motosiklet markalarının çekilişle co-drive sürüş etkinlikleri

Tech Drone League – drone yarışları ve deneyim alanları

V Weekend Motoring’e katılacak markalar: Honda (otomobil + motosiklet), Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, DS, Opel, Ford, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Ferrari, Maserati, BMW, Mini, Jaguar, Land Rover, Renault, Dacia, Mazda, Mercedes-Benz (Mengerler), Mitsubishi, Nissan, Lotus, Yamaha, Harley-Davidson, Renault Trucks, KTM, Husqvarna, GB Motorbike, Bunker Custom, Bajaj, Kanuni, Lifan, Yuki Motor, GAZ Gazelle, Mondial, CF Moto, Zontes, Kymco, Volta, City Coco, Özen Motor, Teferruat Motor, Pilsan Oyuncak, Power FM, Vakkorama, Onuk Engineering, Petronas, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Müdürlüğü, Iveco, Massey Ferguson, Tech Drone League, Yildiz Teknik Üniversitesi, GP bisiklet, 30 dan fazla marka ile 4x4 Dünyasi Off-Road Komunitesi, e-racing academy, Hayvansız Türkiye Sirki Mucizeler Sirki Gösterisi, Avitas, BMC, Plugginn, Okcu Automotive, Coca Cola, Eforsim, Jantmax, Aktepe Sound, Puma, Anlas Lastik, İstanbul Teknik Üniversitesi