Moda Kayıkhane "Özel Anlara" Tanıklık Etti

Moda Kayıkhane, denizle müziğin buluştuğu anlarda romantizmi doruğu çıkartırken birçok ilke de sahne oldu...

Moda Kayıkhane "Özel Anlara" Tanıklık Etti
03 Ekim 2018 - 01:25

Barlas Tan Özemek bu sonbaharda yayınlanacak yeni albümünün lansman konserini, “Burada Müzik Var” etkinliği kapsamında Moda Kayıkhane’de verdi.

Sinema oyuncusu Berrak Tüzünagaç ile söz yazarı ve şarkıcı Ceylan Ertem’in de izlediği Barlas Tan Özemek, bu konserde yeni albümünde yer alan şarkılarını ilk kez dinleyicisiyle buluştururken, sahnede, kendisine Bartu Küçükçağlayan, Gaye Su Akyol ve Özge Fışkın eşlik etti.

Barlas Tan, aralarındaki özel hikayesine ithafen Gaye Su Akyol ile Zeki Müren’in Bir Demet Yasemen”, Bartu Küçükçağlayan ile Timur Selçuk’un “Pireli Şarkı”sını seslendirdi.

20 yıllık aşk kendini boğazın serin sularına bıraktı

Etkinliklerin dördüncü gününde bir başka konserde ise müzik tutkunları Gürol Ağırbaş ile buluştu. ’95 yılında yayınlanan ilk albümü ‘’Bas Şarkıları’’ ile ’98 yılında yayınlanan ikinci albümü ‘’Bas Şarkıları 2” den tam 20 yıl sonra, “Bas Şarkıları 3” albümü yayınlanan Gürol Ağırbaş, sahnede Birsen Tezer, Hüsnü Arkan, Gaye Biçer ve Güvenç Dağüstün ile en güzel şarkılarını seslendirdi. Tezer ve Dağüstün’ün birlikte söylediği Ahmet Kaya şarkısı “Mahur Beste” dinleyicilerden büyük alkış aldı.

Moda Kayıkhane “Kesmeşeker” tadında

Gecenin son konserinde Kesmeşeker, Cenk Taner 'Kaptan'lığında “Kadıköy” dinleyicisiyle buluştu. Kaptan'a gitarda Cihan Tanrıverdi, bas gitarda Demirhan Baylan, vurmalı çalgılarda ise Gökhan Özcan eşlik etti.

“Burada Müzik Var” etkinlikleri için biletler biletix com ve etkinlik günleri kapı girişlerinden temin edilebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran'daki protestoların perde arkasında neler var?
İran’daki protestoların perde arkasında neler var?
Dijital medyanın toplum ve toplumsal olaylar ile ilişkisi
Dijital medyanın toplum ve toplumsal olaylar ile ilişkisi