MG, 24 Saatlik Bisiklet Yarışlarının Gold Sponsoru Oldu!

Doğan Holding çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Trend Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği efsanevi İngiliz otomobil markası MG, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek 24 saat bisiklet yarışlarının sponsoru oldu.

MG, 24 Saatlik Bisiklet Yarışlarının Gold Sponsoru Oldu!
12 Ağustos 2021 - 13:52
Doğan Holding çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Trend Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği efsanevi İngiliz otomobil markası MG, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek 24 saatlik bisiklet yarışı organizasyonu Türk Telekom İstanbul 24h Boostrace’in Gold sponsoru oldu. Sponsorluk kapsamında, yarış başlamadan hemen önce katılımcı bisikletçiler, %100 elektrikli MG ZS EV güvenlik aracıyla pist üzerinde ‘0’ emisyonlu bir tur atacak. Bununla birlikte, organizasyona katılacak tüm yarışmacılar ‘MG Recharge Yourself’ alanında dinlenebilecek ve enerjilerini yenileyebilecek. MG, ayrıca 4 kişilik profesyonel bisiklet takımıyla da büyük heyecana ortak olacak.

MG, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek 24 saat bisiklet yarışlarının sponsoru oldu. 21-22 Ağustos tarihleri arasında Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşecek Türk Telekom İstanbul 24h Boostrace’in Gold sponsorluğunu üstlenen MG, büyük heyecana profesyonel bisiklet takımıyla da ortak olacak. 4 kişiden oluşan profesyonel MG bisiklet takımı 24 saat boyunca kıyasıya mücadelenin içerisinde yer alacak. Gold sponsorluk kapsamında yarışın ilk virajına ismini de veren MG markası, organizasyona katılacak tüm yarışmacılar için hazırladığı ‘MG Recharge Yourself’ alanında, katılımcıların enerjilerini yenilemesini sağlayacak. Ayrıca, yarış başlamadan önce yarışçılar, %100 elektrikli MG ZS EV güvenlik aracıyla pist üzerinde ‘0’ emisyonlu bir tur atacak. Tüm yarışseverlere açık olarak yapılacak olan Türkiye’nin ilk 24 saat bisiklet yarışı organizasyonuyla ilgili detaylara https://istanbul24h.com/ adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

24 saatlik yarışı %100 elektrikli MG ZS EV başlatacak
Sadece sporcuların değil asistanlar, yardımcılar ve destekleyenlerin de ortak bir mücadele ortaya koyacağı, festival havasında geçecek ‘Türk Telekom İstanbul 24h Boostrace’te; 2, 4 veya 6 kişilik takımlar değişimli olarak 24 saat boyunca pedal çevirecek. Her takımdan sadece 1 kişi pistte bisiklet sürerken, pistte kalma süresini takımlar kendileri belirleyecek. Derecelendirme ise 24 saat içinde kat edilen toplam mesafeye göre yapılacak. Her takıma yarış boyunca takım arkadaşlarını beklemeleri ve dinlenmeleri için pit alanına açılan garajlarda alan tahsis edilecek. Yarış tıpkı otomobil yarışlarında olduğu gibi Gold Sponsor MG’nin %100 elektrikli SUV modeli ZS EV aracı ile start alacak. Formula 1 için tasarlanmış olan İstanbul Park’ta hem yarışçılar hem de izleyicilerin keyifli zaman geçirebilmesi için 24 saat boyunca canlı müzik, özel şovlar ve farklı etkinlikler de gerçekleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dokuz Eylül Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni Yapıldı
Dokuz Eylül Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış...
Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nde yıkım çalışmaları hızla devam ediyor
Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nde yıkım çalışmaları hızla...