<
Metro Türkiye, Palamut Mevsimini Uzattı!

Metro Türkiye, Palamut Mevsimini Uzattı!

Metro Türkiye’den yüksek omega 3 içeren,iri parçalı ve yumuşak palamut konservesi...

10 Nisan 2019 - 23:03

Metro Türkiye, en yağlı ve lezzetli dönemlerinde Türk sularında tutulan palamutlarla hazırladığı konserve ile dört mevsim boyunca palamut keyfi yaşatıyor. Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu olan Gastronometro’nun şeflerinin onayını alan Metro Chef markalı palamut konservesi, iri parçaları ve yumuşaklığıyla damaklara hitap ederken yüksek omega 3 içeriğiyle de sağlıklı bir öğün alternatifi oluşturuyor.

Balık severlerin sonbahar ve kış aylarında sofralarına lezzet katan palamut, havaların ısınmasıyla birlikte tadını kaybetmeye başlıyor. Metro Türkiye’nin, en yağlı zamanında Türk sularında tutulan palamutlarla hazırladığı konserve ise dört mevsim boyunca lezzetli balık tüketme imkanı sunuyor.

Metro Chef marka palamut konservesi, Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şeflerinin de onayladığı bir lezzet. İri parçaları ve yumuşaklığıyla damaklarda eşsiz bir tat bırakan yerli üretim palamut konservesi, zengin omega 3 içeriğiyle de salatalardan sandviçlere her öğüne sağlık katıyor.

Metro Chef palamut konservesi, 160 gramlık ikili paketleriyle lezzet tutkunlarına, 1.705 gramlık özel teneke kutusuyla ise HoReCa profesyonellerine hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vestel sektörünün 21 yıldır aralıksız ihracat şampiyonu
Vestel sektörünün 21 yıldır aralıksız ihracat şampiyonu
Kredi kartı borcu yüzünden ilk 3 ayda 253 bin kişi takibe düştü
Kredi kartı borcu yüzünden ilk 3 ayda 253 bin kişi takibe...