Merve Holefter: Pop Müzik Ölmez

Güzelliği ile büyüleyen şarkıcı Merve Holefter, Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ nin 24. Yıldönümü etkinliklerinde Number 1 Star Buluşmaları kapsamında DJ Kadir Çetin’in sunumu ile unutulmaz şarkılarını sevenleri için seslendirdi, hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Merve Holefter: Pop Müzik Ölmez
28 Eylül 2019 - 09:06

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 24. yıldönümü etkinlikleri ile eğlence ve alışverişi ziyaretçilerine birarada sunuyor. Etkinliğin 5. gününde Merve Holefter konser Carousel sahnede yerini aldı. Şarkılarında yer alan Türk ve orta doğu motifleri ile büyük beğeni toplayan, kendine has tarzıyla dikkat çeken genç şarkıcı Merve Holefter, ziyaretçilere müzik dolu dakikalar yaşattı. Eğlenceli anların yaşandığı konserde Merve Holefter ‘‘Depreme karşı toplum olarak hassasiyetimiz var. Allah tekrarını göstermesin inşallah. Doğal afetlere karşı yapılacak bir şey yok ama tabii ki tedbirli olmak gerekiyor’’ dedi.

Herkes Beni Almancı Sanıyor

Kadir Çetin’in Holefter ne demek soruna yanıt veren şarkıcı ‘‘Ben Trabzonluyum. Çocukluğumun gectiği yerin adı Holefter. Burada Holefter, horon oynanan büyük alan anlamına geliyor. İnsanlar alman zannediyor beni aslında ama rumca bir isim. Köyümünde adını taşıdığım için gururluyum’’ dedi.

Pop Müzik Ölmez

Pop müziğin bitmeyeceğini söyleyen Merve Holefter ‘Rap modası geçecek ama rap bitmeyecek kendini yenilerse bitmez. Ama pop zaten batı müziği ile entegre olan bir müzik olduğu için biteceğini düşünmüyorum. Arabesk müzikte dinlerim ve severim’’ dedi.

Trabzonspor’ a Şarkı Yaptım

Kadir Çetin’in Trabzonsporla ilgileniyor musunuz? sorusuna yanıt veren Merve Holefter ‘‘Trabzonluyum ve Trabzonspor’ a şarkı yazmıştım. Stadyumlarda çalıyorlar’’ ifadesinde bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...