<
Melek Eroğlu: “Konak’ta yaşamak ayrıcalık olacak”

Melek Eroğlu: “Konak’ta yaşamak ayrıcalık olacak”

Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu, “Konak’ta yılların biriktirdiği bütün problemleri birlikte çözeceğiz. Konak’ta yaşamak ayrıcalık olacak” dedi.

18 Şubat 2019 - 19:13

 “YILLANMIŞ SORUNLAR BİTECEK”

Cumhur İttifakı Konak Belediye Başkan Adayı Melek Eroğlu 101’inci Kurtuluş yıldönümü etkinliğinde İzmir Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle buluştu. STK’lar ve Hemşehri dernekleri ile kader birliği yaptıklarını belirten Eroğlu, “Bundan önceki çalışmalarımda da bundan sonraki çalışmalarımda da bu birlikteliği sürdüreceğim. Gümüşhaneliler Derneği de bunlardan biri. İzmir’in Büyükşehir hayatına renk, derinlik ve ahenk katan Gümüşhaneli hemşehrilerimin çıktığımız bu gönül yolunda bize destek vereceğine inanıyorum. Zaten bu desteği her zaman yanımda hissediyorum. İnşallah bizim idare edeceğimiz Konak Belediyesi’nde sizlere çok iş düşecek. El ele, gönül gönüle vererek bütün hemşehrilerimizle Konak’ın yıllanmış sorunlarını aşacağız. Konak’ta yaşamak hepimiz için ayrıcalık olacak” diye konuştu.

TEK TEK ULAŞAMAYABİLİRİM AMA…

Sabah erken saatlerde başlayan programlarını gece geç vakitlere dek sürdüren Eroğlu, Alsancak’ta pazaryerine girdi. Beklentileri dinleyip, projelerini anlatan Eroğlu şöyle konuştu; “Konak’ta 356 binin üzerinde hemşehrim yaşıyor. Hepsine tek tek ulaşamayacağımı biliyorum ama herkesin faydalanacağı hizmetleri getireceğimize, ilçemizi birlikte güzelleştireceğimize ve değerimize değer katacağımıza gönülden inanıyorum. İnanılıp başarılamayan bir iş olduğunu da düşünmüyorum.”

Kaynak: İzmir Basın Grubu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hayko Cepkin'den Müthiş Sahne Şov
Hayko Cepkin'den Müthiş Sahne Şov
17 Ağustos'un 20. yılı: İstanbul depreme hazır mı?
17 Ağustos'un 20. yılı: İstanbul depreme hazır mı?