<
MegaTeknoForce ve Garanti ile Geleceği Kodla sürprizi!

MegaTeknoForce ve Garanti ile Geleceği Kodla sürprizi!

Garanti Bankası’nın kısa sürede büyük beğeni toplayan dijital projesi MegaTeknoForce’ta teknoloji kanalı sahibi Bora ve Mert’i canlandıran Bartu Küçükçağlayan ve Feyyaz Yiğit, Balıkesirli öğrencilere sürpriz yaptı. Manyas’taki Akçaova Ortaokulu öğrencilerinin “Mahalle Z” adlı oyunlarında çok sevilen MegaTeknoForce şarkısını kullanabilmek üzere kendilerine ulaşmasıyla oyuna sürpriz katılım yapan ikili, öğrencileri sevindirmeyi başardı.

01 Haziran 2019 - 18:01 - Güncelleme: 01 Haziran 2019 - 18:05

Bartu Küçükçağlayan’ın Bora, Feyyaz Yiğit’in Mert karakteriyle, çeşitli teknolojileri kimsenin beklemediği şekillerde test etmeleriyle dikkat çeken iki YouTuber’ı canlandırdığı MegaTeknoForce ekibi, gösteri salonunu dolduran çocuklar tarafından coşkuyla karşılandı. Sevilen ikili oyunu öğrencilerle birlikte teknoloji konulu oyunu izledi.

MegaTeknoForce ekibinin sürpriz ziyaretiyle eğlenceli anlara ev sahipliği yapan Akçaova Ortaokulu’ndaki öğrencileriyle aynı zamanda, Garanti Bankası ve Bahçeşehir Üniversitesi iş birliği ile “Garanti ile Geleceği Kodla” atölyesi hediye edildi. Böylece, teknolojinin sadece tüketilen değil aynı zamanda da üretilen bir değer olduğuna dikkat çekmek amacıyla 2016’da yola çıkan proje kapsamında, Balıkesirli çocukların dijital çağın gereksinimlerine daha donanımlı hazırlanmalarına ve 21. yy. beceri ve yetkinliklerini kazanmalarına da destek olundu.

Kaynak: desibelajans.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Seçmen son sözü söyledi, artık gündem ekonomi olmalı"
Karşıyaka'nın gurur günü!
Karşıyaka'nın gurur günü!