<
MediMarkt’tan İzmirlilere ‘indirim gecesi’ fırsatı

MediMarkt’tan İzmirlilere ‘indirim gecesi’ fırsatı

Etkinlik bu gece Gaziemir Optimum’da gerçekleşecek!..

27 Ekim 2018 - 13:00

Gerçekleştirdiği kampanya ve özel etkinliklerle tüketicilerine fırsatlar sunmaya devam eden MediaMarkt, “Biz Bize İndirim Gecesi” ile bu gece İzmirlilere Gaziemir Optimum AVM içinde bulunan MediaMarkt mağazasında seçili ürünlerde indirim uygulayacak.

Avrupa‘nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, “Biz Bize İndirim Gecesi” etkinliğiyle tüketicilerini seçili ürünlerde indirimli fiyatlarla buluşturacak. Gaziemir Optimum AVM’de kapıları saat 22.00’de kapandıktan sonra teknolojiseverler için 22.15 – 00.00 saatleri arasında tekrar açılacak olan MediaMarkt mağazası, İzmirlilere “gece indirimi” fırsatı sunmak için geri sayıma başladı.

Etkinliğin ilki Balçova mağazasında gerçekleşti

“Biz Bize İndirim Gecesi” etkinliğinin ilki dün Balçova’da bulunan MediaMarkt mağazasında yapıldı. Geceye özel seçili ürünlere uygulanan indirimler tüketiciler tarafından büyük ilgiyle karşılanırken, teknolojiseverler MediaMarkt Balçova mağazasındaki bu indirimlerden hafta sonu boyunca da faydalanabilecek.

Bugün Gaziemir’deki Optimum AVM içinde yer alan MediaMarkt mağazasında devam edecek olan etkinlik, 30 Ekim’de Denizli Teras Park MediaMarkt’ta ve aynı gün Mersin Forum MediaMarkt’ta da gerçekleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekrem İmamoğlu:
Ekrem İmamoğlu: "Ben size patronluk etmeye gelmedim"
Başkan Soyer: Üreticiye desteği dört kat artıracağız
Başkan Soyer: Üreticiye desteği dört kat artıracağız