McDonald's Türkiye'de 245'inci Restoranını Açtı

McDonald’s Türkiye, ülkenin her bir yanındaki lezzetseverlere ulaşmak için yeni restoran açılışlarına devam ediyor.

McDonald's Türkiye'de 245'inci Restoranını Açtı
26 Ekim 2022 - 00:10

McDonald’s Türkiye restoran sayısını artırmayı sürdürüyor

McDonald’s Türkiye, ülkenin her bir yanındaki lezzetseverlere ulaşmak için yeni restoran açılışlarına devam ediyor. Müşterilerinin mutluluğunu önceliği haline getirerek onları efsanevi lezzetleriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Gaziantep’teki yeni restoranıyla eşsiz dünyasının lokasyonlarını artırıyor. 
 

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor.

Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Gaziantep’teki 4’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 25 Ekim Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı.
 
Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Gaziantep’teki yeni restoranı 425 m² alanı ve 45 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.
 
Sektörün vizyonunu genişleten ve standartlarını yükselten itici bir güç rolünde olmanın bilinciyle hareket eden McDonald’s Türkiye, müşterilerine lezzetli ve iyi hissettiren anlar yaşatma misyonuyla lokasyonlarını artırmaya ve lezzet ağını genişletmeye devam edecek.
 
McDonald’s Türkiye Gaziantep Restoran Adresi: Batıkent Mahallesi, Eylül Plaza Şehitkamil/ Gaziantep

McDonald's Türkiye Gaziantep’teki yeni restoranını açtı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarım Bakanlığının Kadın Balıkçı Projesine Foça'dan Destek
Tarım Bakanlığının Kadın Balıkçı Projesine Foça’dan...
Site aidatları kira bedeline yaklaştı
Site aidatları kira bedeline yaklaştı