MASKİ’de Hedef Hep Daha İyisi

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Gördes ve Demirci ilçe birimlerini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yakından takip etti.

20 Temmuz 2019 - 22:24

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki çalışma ve faaliyetleri düzenli şekilde denetleyerek, hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor. Bu kapsamda Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Gördes ve Demirci ilçelerine ziyaretler gerçekleştirdi. Öncelikle Demirci’deki çalışmaları inceleyen Daire Başkanı Akbaş, MASKİ İlçe Şefi Gökhan Demir ile görüşerek durum değerlendirmesi yaptı. Ardından Gördes’e geçen Akbaş, burada da MASKİ İlçe Şefi Türker Kesici ve daire bünyesinde görevli personel ile bir araya gelerek ilçede yürütülen işler hakkında bilgi aldı.

“İlçelerle irtibatımız sağlam”

17 ilçeye sahip bir ilde, işleyişin düzenli şekilde devamı için koordinasyonun önemine değinen Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Yaptığımız iş gereği sürekli olarak ilçelerimizde yürütülen işleyişe hakim olmak ve kimi durumlarda gerekli müdahaleleri yapmak zorundayız. Bu sürecin de tabii ki en iyi bizzat sahada yürütülebileceğine inanıyor ve tüm çalışma planımızı bu doğrultuda yapıyoruz. 17 ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın hepsi bizler için çok kıymetli. Onlara hep daha iyisini sunmak amacıyla ilçelerle irtibatımızı her zaman sağlam tutmak durumundayız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Stresten uzaklaşmak için pozitif haber ve etkinliklere odaklanalım
Stresten uzaklaşmak için pozitif haber ve etkinliklere odaklanalım
Zor günlerinde küçük esnafa sosyal medyada destek kampanyası
Zor günlerinde küçük esnafa sosyal medyada destek kampanyası