MASKİ, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir'i ağırladı

AK PARTİLİ AYDEMİR'DEN MASKİ'YE ZİYARET

 MASKİ, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir'i ağırladı
27 Mayıs 2020 - 19:34

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’i ağırladı. Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya da bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’i ağırladı. Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, MASKİ İçme Suyu Daire Başkanı Bircan Kaynak, MASKİ 1.Hukuk Müşaviri Gülbeyaz Akçıl, Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Yılmaz Usta da hazır bulundu. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün il genelinde gerçekleştirdiği içme suyu, sulama projeleri ve kazandırılacak olan projeleri ile ilgili görüşmede bulunuldu. Çalışmalar hakkında bilgiler alan Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e selamlarını iletirken, Manisa’ya yapılacak olan her hizmetin büyük önem taşıdığını ve hep birlikte hizmet etme gayretinde olduklarını dile getirdi.

“Manisa’ya en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde Manisa’ya en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalıştıklarını belirtti.