Manisa TSO'dan Mesir Çiçek-Fidan-Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı'na ziyaret

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Mesir Çiçek-Fidan-Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı’nı ziyaret etti.

Manisa TSO'dan Mesir Çiçek-Fidan-Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı'na ziyaret
19 Nisan 2022 - 16:38

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Mesir Çiçek-Fidan-Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı’nı ziyaret etti.

Mesir Çiçek-Fidan-Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı ziyaretçilerine kapılarını açtı. Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuarı Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Çağrı Tuatay, Sezen Şenay, Yönetim Kurulu Üyeleri Atilla Altuntaş, Mehmet Ali Ok, Naime Mısırcıoğlu, Tevfik Aslaner, Genel Sekreter Filiz Kavaklı, Genel Sekreter Yardımcısı Nermin yener Dedeoğlu ziyaret etti.


BAŞKAN YILMAZ; “FUARLAR TİCARETİN KALKINMASINA KATKIDA BULUNUYOR”

Ziyaret sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, “Bilindiği üzere hem dünyada hem ülkemizde ve tabi ki şehrimizde pandemiden dolayı bu tür fuarlar, bu tür etkinlikler şartlardan dolayı yapılamamıştı. Bizim kuruluş amacımız 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu hem de kendi felsefemiz şudur ki ticaretin gelişmesi ve fuarcılık alanındaki olumlu yanların halkımıza ve bölgemize tanıtılması için her türlü maddi ve manevi desteği veriyoruz. Tabi şu da bir gerçek Manisa potansiyel olarak Türkiye’deki en üst sırada yer illerden bir tanesi. Hem barındırdığı değerler hem de bu değerlere verdiği katkı ama fuarlar açısından baktığımız zaman Manisa maalesef hak ettiği yeri görmüyor. Biz de Manisa Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu olarak bu tür etkinliklere her türlü maddi ve manevi desteği veriyoruz. Şunu da belirtmek isterim ki Manisa’da profesyonelce bu işi yapan SNS Fuarcılığa da teşekkür ediyorum. Manisa’daki tüm bireylerin, halkımızın ulaşmakta zorluk çektiği tüm ürünleri birden fazla sektördeki işletmeleri buraya getirerek halkımıza bir hizmet sunuyor. Diğer yönüyle de ticaretin kalkınmasına katkıda bulunuyor. Ben bu fuarda emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederken, işletme sahiplerine de gönüllerince bir fuar geçirmelerini, her türlü hak ve kazancı elde etmelerini düşünüyorum. Ayrıca bu tür fuarlara tüm Manisalıları beklediğimizi de buradan ifade etmek istiyorum” dedi.


FUAR 19-24 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA HİZMET VERECEK

SNS Fuarcılık’tan yapılan açıklamada: “Siz değerli ziyaretçilerimizi rengarenk çiçekler ile karşılıyoruz. 19- 24 Nisan 2022 tarihleri arasında Mesir Çiçek Fidan Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı'na tüm Manisalıları bekliyoruz” denildi. Fuar; 24 Nisan tarihine kadar Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde ziyaretçileri ağırlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ege Üniversitesi ve İl Emniyet Müdürlüğü trafik sorunu için el ele verdi
Ege Üniversitesi ve İl Emniyet Müdürlüğü trafik sorunu için...
Prof. Dr. Süleyman İrvan: Yayın yasağı komplo teorilerine yol açıyor!
Prof. Dr. Süleyman İrvan: Yayın yasağı komplo teorilerine yol...