Magnum'un Porsche talihlileri belli oldu

Dondurma ve çikolatada haz otoritesi Magnum’un Porsche çekilişi sonuçlandı...

Magnum'un Porsche talihlileri belli oldu
20 Ekim 2020 - 21:51
HAZ PEŞİNDE GİDENLERİN HEDİYESİ PORSCHE TALİHLİLERİ BELLİ OLDU

Magnum’un her yıl heyecanla beklenen çekilişi, 13 Ekim Salı günü Magnum Instagram canlı yayınıyla noter huzurunda gerçekleştirildi, kampanyanın talihlileri belli oldu.

Magnum’un, 2 adet Porsche için düzenlediği çekiliş sonucunda Kastamonu’dan Murat Satılmış ve İstanbul’dan Emir Yiğit asil talihliler oldu. Yedek talihliler ise; İstanbul’dan Sevgi Bozkurt ve Karabük’ten Hüseyin Coşkun olarak açıklandı.

Porsche kazanan talihlilerin ikramiyelerini almak için ilgili belgeler ve ikramiye kazandıkları şifreli ürün çubukları ile 1 Kasım 2020 tarihine kadar U2 Tanıtım’a şahsen başvuruda bulunmaları bekleniyor.

Magnum 16 yıldır haz tutkunlarını sürpriz hediyelerle ödüllendiriyor. Şimdiye kadar Magnum’un promosyon kampanyalarında 15 kişi lüks otomobil, 1 kişi Beneteau Yelkenli Tekne, 5 kişi ise lüks daire sahibi oldu. Bunun yanı sıra onlarca kişi Magnum’la dünyanın birçok noktasına seyahat etme fırsatı yakaladı. 2004 yılından bu yana her yıl farklı bir sürpriz hediye kampanyalarıyla ilgileri üzerine toplayan Magnum, şimdiye dek Aston Martin, Lamborghini, Porsche Boxster, Porsche Cayman, Maserati gibi 15 lüks marka otomobili İstanbul, Bursa, Mersin, Kırklareli, Nevşehir, Ordu, Konya, Niğde, Karabük ve Kastamonu gibi şehirlerde yaşayan Magnum severlere hediye etti.

Porsche Cayman 1998cc 300hp Benzinli 2019 Model Otomobil Asil Talihlileri

1 MURAT SATILMIŞ KASTAMONU

2 EMİR YİĞİT İSTANBUL

Porsche Cayman 1998cc 300hp Benzinli 2019 Model Otomobil Yedek Talihlileri
1 SEVGİ BOZKURT İSTANBUL

2 HÜSEYİN COŞKUN KARABÜK

Günün Başlıkları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yeşim Tekoğlu, "Bayraklı'ya Yeni Başkan Yeni Vizyon" Sloganıyla Yola Çıktı
Yeşim Tekoğlu, "Bayraklı'ya Yeni Başkan Yeni Vizyon" Sloganıyla...
Sebahattin Karaca, Karşıyaka'da Foça'yı anlattı
Sebahattin Karaca, Karşıyaka'da Foça'yı anlattı