Linens'in "Raflar Boşalıyor" Kampanyası Başlıyor

LİNENS’İN “RAFLAR BOŞALIYOR” KAMPANYASI BAŞLIYOR

Linens'in "Raflar Boşalıyor" Kampanyası Başlıyor
22 Temmuz 2020 - 11:21

Ev alışverişini keyfe dönüştüren Linens, ev tekstili ve dekorasyon sevenleri, sezonun birbirinden renkli ürünlerinde geçerli indirim fırsatı ile buluşturuyor. “Raflar Boşalıyor” kampanyası ile Linens, 31 Ağustos’a kadar seçili ürün gruplarında yüzde 30, 40, 50, 60 ve 70 oranlarında indirim sunuyor.

Ev tekstili ve dekorasyona dair trend ürünleri tek bir çatı altında sunan Linens, beklenen indirim kampanyası başlıyor. Tüm Linens mağazalarında ve linens com tr’de31 Ağustos’a kadar sürecek “Raflar Boşalıyor” kampanyası ile evini yenilemek isteyenler, büyük indirim fırsatından yararlanıyor. Kampanya ile seçili ürünler; yüzde 30, 40, 50, 60 ve 70 oranındaki avantajlı indirimlerle ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Linens koleksiyonunda rengârenk nevresim ve perdelerden, yastık ve pikelere, sofra ürünlerinden banyo takımlarına, evlere zarif dokunuş yapan birbirinden şık aksesuarlara kadar her zevke hitap eden yüzlerce ürün yer alıyor.

Linens’in “Raflar Boşalıyor” kampanyasından yararlanmak isteyenler, Linens mağazalarını ve www linens com tr’yi ziyaret edebilirler.

Linens Hakkında: Zorlu Tekstil Grubu bünyesinde 2000 yılında kurulan Linens, Türkiye'den yurtdışına açılan ilk ev tekstili zinciri olma özelliğini taşıyor. Linens, sunduğu zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Ev tekstili sektörünün gelenekselleşmiş pazarlama kalıplarını kırarak, "uzmanlaşma" ve "farklılaşma" üzerine inşa ettiği "A'dan Z'ye Hizmet" anlayışı ile sektörde fark yaratan Linens, alışverişi bir keyfe dönüştürmeyi ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor.