Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği 'mesafeli' kahvaltıda buluştu

Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği üyeleri, Perispri Alaçatı'da düzenlenen kahvaltıda buluştu...

Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği 'mesafeli' kahvaltıda buluştu
05 Temmuz 2021 - 14:54

Eskinazi : "LİYAKAT, girişimciyi yalnız bırakmayacak"

Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT), pandemi nedeniyle konulan kısıtlamaların kaldırılmasının ardından Perispri Alaçatı’da üyeleri için kahvaltı düzenledi. Üyelerinin pandemi sürecinde alışmalarına ara vermediğini, derneğin girişimcilik ekosistemini desteklemek üzere projeler üretmeyi sürdürdüğünü söyledi.

 
Eskinazi "Pandemi, dünyada bir çok değişime neden oldu. Sağlıktan teknolojiye, alışverişten üretime kadar hayatın her alanında köklü değişimler yaşandı. Sosyal değişimin yanında iş hayatında da çok önemli bu değişimlerin 'geçici' olduğunu düşünmek hata olur. Aile içi, eşler arasındaki ilişkiler pandemiyle farklılaştı. Bu değişimler, pandeminin sürecine göre şekillenmeye devam edecek" dedi. 
 
Kısıtlamaların kalkmasıyla üyelerle özlem gidermek için bir araya geldiklerini söyleyen Eskinazi, "Geçtiğimiz zorlu sürece karşın bir çok projeyi hayata geçirdik. Kısıtlamaların kalkmasıyla bu çalışmalarımızı daha da hızlandırmak istiyoruz. LİYAKAT olarak değişen dünyada, girişimcileri yalnız bırakmayacağız. Çünkü virüsün ilacı aşı olduğu gibi hayatın da ilacı girişimciliktir. Aşı olmadan virüsü yenmek mümkün değil. Girişimciler olmadan da hayatı sürdürmek mümkün değil. Bu yüzden  LİYAKAT'ın her değerli üyesi hem girişimcilik ekosisteminin her alanında çalışmaya devam edecek hem de bu değişimlere ayak uydurmak için kendisini geliştirmeyi sürdürecek" diye konuştu. 
 
LİYAKAT üyelerinden Aysu Aytekin, kahvaltı sonunda "Fine Chocolate Atalier" markasıyla ürettiği çikolataların lezzet sunumunu yaptı. Üyeler daha sonra ise Perispri Alaçatı'nın kurucusu, ünlü cam ve seramik sanatçısı Cahide Erel ile biraraya geldi. Erel, İzmir için sürpriz bir sergi hazırlığında olduğunu söyledi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 70 yıllık hayal gerçek oluyor!
70 yıllık hayal gerçek oluyor!
'BAYOSB Sürdürebilir Eğitim Merkezi Projesi'nin açılış toplantısı yapıldı
‘BAYOSB Sürdürebilir Eğitim Merkezi Projesi’nin açılış...