<
LG Türkiye, Kore Gazilerini bu sene de unutmadı!

LG Türkiye, Kore Gazilerini bu sene de unutmadı!

LG Electronics Türkiye (LG), Kore Gazileri ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile bu sene de bir araya geldi. Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleşen yemekte LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şube Başkanı Sefa Altunparlar gazilere hitap etti. Gelenekselleşen yemekte gaziler, fasıl grubunun özel konseriyle eğlenceli dakikalar geçirdi.

07 Kasım 2018 - 19:44

LG Electronics Türkiye, 6 Kasım Salı günü Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirdiği öğle yemeğinde Kore Gazileri ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile buluştu. LG’nin 10 yıldır aralıksız sürdürdüğü bu buluşmada, LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim’in yanı sıra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şube Başkanı Sefa Altunparlar da hazır bulundu.

LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim, etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmasında; “LG Electronics Türkiye olarak, gelenekselleştirdiğimiz bu buluşma bizim için çok özel bir anlam ifade ediyor. Sizler bundan 66 yıl kadar önce Kore’ye ve yine bundan 44 sene önce Kıbrıs’a doğru yola çıkarak bugünün modern Güney Kore’si ve yavru vatanı Kıbrıs’ın temellerinin atılmasına büyük katkılarda bulundunuz. LG Türkiye olarak biz birlik ve dayanışma ruhunu taşıdığımız bu özel etkinlikle 10 yıldır sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyor, bu buluşmayı sizlere sunduğumuz küçük bir teşekkür olarak kabul etmenizi rica ediyoruz. “ dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şube Başkanı Sefa Altunparlar’ın da konuşmasıyla gazilere şükranlarını sunduğu etkinlikte, Kadın Fasıl Grubu da özel konseriyle gazilere ve ailelerine keyif dolu anlar yaşattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekrem İmamoğlu:
Ekrem İmamoğlu: "Ben size patronluk etmeye gelmedim"
Başkan Soyer: Üreticiye desteği dört kat artıracağız
Başkan Soyer: Üreticiye desteği dört kat artıracağız