LC Waikiki Çocuklar İçin Hazırladı, Ceyda Düvenci Tanıttı

LC Waikiki’nin çocukların rüyalarından aldığı ilhamla hazırladığı koleksiyonun tanıtımı Ceyda Düvenci moderatörlüğünde gerçekleşti. Happy Hour’da düzenlenen basın lansmanında Ceyda Düvenci; “Biz ebeveynler çocuklar için uykunun ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. LC Waikiki’nin çocuklarla bir araya gelerek tasarladığı bu koleksiyonla, ebevenyler ile çocuklar arasında paylaşım ve iletişimin artacağına daha mutlu çocuklar yetişeceğine inanıyorum” dedi.

04 Eylül 2019 - 09:48 - Güncelleme: 04 Eylül 2019 - 09:52

Çocuk modasının sevilen ve güvenilir markası LC Waikiki, 3-9 yaş arası çocukların daha mutlu uyumaları için hazırladığı pijama ve nevresim koleksiyonunu tanıttı. Ceyda Düvenci moderatörlüğünde Happy Hour’da gerçekleşen basın lansmanında çocuklardan ilham alarak hazırlanan koleksiyon yoğun ilgi gördü. Psikolog Prof. Dr. Yıldız Dilek Ertürk ve ekibinin 40’a yakın çocuğun rüyalarından yola çıktığı proje ve hazırlanan koleksiyon Türkiye’de bir ilk.

“Mutlu Düşler”le “Uyuyorum, Büyüyorum, Mutluyum”

Mutlu Düşler Koleksiyonu, çocukların rüyalarından çıkan 4 temaya ek olarak uyku ritüellerinin de eklendiği temayla birlikte 5 farklı içerikle keyifli bir uyku deneyimi sunuyor. Mutluluk ve Neşetemasında çocukların en sevdiği ikonlardan unicorn başrolde yer alırken masallardaki şato çizgilerde öne çıkan bir diğer detay… Bulutların gökkuşağı ve balonlarla buluştuğu Mutluluk ve Neşe teması, çocukların harikalar diyarını en neşeli haliyle dışa vuruyor. Çocukların aidiyet ve aile kavramına verdiği önemden hareketle tasarlanan Sevilmek ve Güven Duygusu temasında ise aile bireyleriyle mutlu anlar çizgilere yansıtılıyor. Fantastik duyguların dışa vurumu olan Heyecan, Macera ve Yolculuk temasında ise çocukların uzaya ve gökyüzüne olan merakı balon ve uzay mekikleriyle resmediliyor. Çocukların kahramanlarının yer aldığı rüyaların yer aldığı Kurtarılmak, Kurtarmak ve Güçlü Hissetmek temasında pijamanın yanı sıra nevresim ve havlu da mevcut. Uyku öncesi ritüellerini yine çocukların gözünden yansıtan Uyku Ritüeli temasında uykuya hazırlık anları aktarılıyor… Mutlu Düşler Koleksiyonu’nu seçili LC Waikiki mağazalarında ve www.lcwaikiki.com’da bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Prof. Dr. Sevil Atasoy:
Prof. Dr. Sevil Atasoy: "Türkiye eroin yakalayan ülkelerin...
Kadınımızın Hatıra Defteri belgeselinin özel gösterimi yapıldı
Kadınımızın Hatıra Defteri belgeselinin özel gösterimi...