Küçük Hayaller Festivali'ne Hayalperest Çocuklardan Yoğun İlgi

Geçtiğimiz hafta sonu Adenpark Göktürk’te ilki gerçekleşen Küçük Hayaller Festivali, çocuklar ve aileleri tarafından yoğun ilgi gördü. İki gün boyunca toplam 100 etkinliğin yer aldığı festivalde çocuklar eğlencenin sınırlarını aşarken aileler ise çocuk gelişimine yönelik birçok söyleşiye katıldı...

Küçük Hayaller Festivali'ne Hayalperest Çocuklardan Yoğun İlgi
23 Eylül 2019 - 14:32

İki gün boyunca 7’den 70’e yüzlerce katılımcıyı ağırlayan festivalde; çocuklar doğa yaşamını deneyimlerken sanatsal yeteneklerini ve el işi becerilerini geliştiren birçok atölyeye katıldı. Çocukların doğanın içinde enerjilerini attıları birçok oyun alanlarının da olduğu festivalde, çocuk alanında uzmanların gerçekleştirdiği söyleşilere katılan aileler ise çocuk gelişimi hakkındaki sorularına yanıt buldular.

Festivale cemiyet hayatından birçok ismin çocuklarıyla birlikte katılmasının yanı sıra müzisyen Ferman Akgül eşi ve çocuklarıyla birlikte katılırken şarkıcı Özgün Uğurlu ise Küçük Hayaller Festivali’nin diğer ziyaretçileri arasındaydı.

Nü Medya’nın organizasyonunu gerçekleştirdiği, çocukların hayal güçlerini geliştirmeyi amaçlayan festivalde Lego, Nezih, Danone ve Clicformers’ın markalarının yanı sıra çocuk, bebek, sağlıklı yaşam alanında birçok yer aldı.