Kron, ileri teknoloji yazılım ürünleriyle Türkiye'yi Londra'da temsil etti

Kron, dünyanın sayılı Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi ürünleri arasında yer alan ileri teknoloji erişim ve veri güvenliği ürünlerini tanıttı.

Kron, ileri teknoloji yazılım ürünleriyle Türkiye'yi Londra'da temsil etti
13 Mayıs 2022 - 15:16

SİBER GÜVENLİK YAZILIM ÜRETİCİSİ KRON, İLERİ TEKNOLOJİ YAZILIM ÜRÜNLERİYLE TÜRKİYE’Yİ LONDRA’DA TEMSİL ETTİ

Gün geçtikçe artan siber güvenlik tehditleri ve güvenlik ihlallerine karşı dünyanın önde gelen yazılım üreticilerini Londra’da bir araya getiren Gartner Kimlik ve Erişim Yönetimi Zirvesi’nde Kron, dünyanın sayılı Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi ürünleri arasında yer alan ileri teknoloji erişim ve veri güvenliği ürünlerini tanıttı.
 
Türkiye’nin öncü Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada faaliyet gösteren Kron, gizlilik gerektiren kritik kurumsal verilere, şirketlerin KVKK, GDPR vb. regülasyonlarla korumakla yükümlü olduğu kişisel verilere erişimi detaylı ve sıkı bir şekilde kontrol ederek, yönetmeye yarayan siber güvenlik ürünlerini Birleşik Krallık’ın Londra kentinde düzenlenen Gartner Kimlik ve Erişim Yönetimi Zirvesi’nde sergiledi.
 
Daha önce Gartner’ın global pazarları inceleyerek Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi alanında hazırladığı Magic Quadrant raporuna iki kez giren ve yine Gartner’ın gerçek müşteri yorumlarına dayanarak oluşturduğu Peer Insights raporunda pazarın “Güçlü Performans” gösteren şirketleri arasında gösterilen Kron, Gartner Peer Insights’taki 5 üzerinden 4,9’luk değerlendirme puanı elde eden ve müşterileri tarafından yüzde 100’lük tavsiye edilme oranına sahip olan veri ve erişim güvenliği çözümleriyle ilgi topladı.
 
Gösterilen ilgiden dolayı memnun olduklarını belirten Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, “Siber güvenlik alanında Avrupa, Asya-Pasifik, Güney ve Kuzey Amerika’ya ihraç ettiğimiz Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (Privileged Access Management-PAM) yazılım ürünlerimizin, dünya genelinde ilgi görüyor olması bizi mutlu ediyor. Kendi sektörlerinde lider konumda yer alan pek çok uluslararası ve ulusal şirkete hizmet verdiğimiz bu ürünlerimizle global pazarlardaki varlığımızı ve faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
 

Küresel iş birlikleriyle siber güvenlik ürünlerini dünyaya pazarlıyor

Dünyanın dört bir yanında yer alan iş ortakları ve geniş müşteri ağıyla global pazarlardaki faaliyetlerini her geçen gün artıran Kron, Londra’da tanıttığı ürünlerle Birleşik Krallık’taki çalışmalarına hızla devam ediyor. Global alanda oluşturulan fırsatlara yenilerini ekleyerek devam eden şirket, Almanya, Avusturya, ve İsviçre’den oluşan DACH bölgesi, Hollanda, Belçika, ve Lüksemburg’dan oluşan BENELUX bölgesi ile İskandinav ülkelerinde yeni işbirlikleri geliştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk halkının yüzde 48'i sinirli
Türk halkının yüzde 48'i sinirli
Tartışılacak reklam görselleriyle ne hedefleniyor?
Tartışılacak reklam görselleriyle ne hedefleniyor?