Konfor Yatak'tan Natura Latex & Vegan

Uyku dünyası için son teknolojiyi kullanarak ürünler geliştiren Konfor Yatak, Natura Latex & Vegan’ı kullanıcılarıyla buluşturdu.

Konfor Yatak'tan Natura Latex & Vegan
15 Mart 2023 - 14:54

Ekolojiye dost uyku deneyimi

Uyku dünyası için son teknolojiyi kullanarak ürünler geliştiren Konfor Yatak, Natura Latex & Vegan’ı kullanıcılarıyla buluşturdu. Herhangi bir hayvansal materyal bulundurmayan ve doğal hammaddeler içeren Natura Latex & Vegan, taşıdığı özelliklerle konforlu ve kaliteli bir uyku vadediyor
 
Doğaya ve canlılara duyarlı içgüdüyle hazırlanan Natura Latex & Vegan hayvanlardan elde edilen deri, kürk, kemik, jelatin, yün, ipek gibi materyalleri içermiyor, üretiminin hiçbir aşamasında da hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Çevreye ve ekolojiye dost bir uyku konforu sunan Natura Latex & Vegan, ağırlıklı olarak doğal içeriklerle üretilmesiyle sürdürülebilir yaşama da katkı sağlıyor. 
 

Uyku konforunu üst seviyeye çıkarıyor  

Natura Latex & Vegan’ın yüksek kalite doğal latex konfor katmanı, uykuyu üst seviyede desteklerken, latex katmanın nefes alabilir yapısı, sağlamlığı ve elastiklik özelliği kaliteli bir uyku deneyimine imkan tanıyor. Klasik yay sistemi yerine paket yay teknolojisinin kullanıldığı yatakta her bir yay birbirinden bağımsız hareket ediyor, omurga şekli uyku esnasında doğru pozisyonda kalıyor. Ayrıca vücut basıncı eşit dağıldığından kan dolaşımını rahatlatmaya yardımcı oluyor. Hareket yalıtımı sağlayan paket yay sistemi, latex katmanın hareket transferini azaltan özelliğiyle bir araya geldiğinde, çiftlerin birbirlerinin hareketinden etkilenmediği konforlu bir uyku deneyimi gerçekleşiyor.
 

Vücut ısısını dengeliyor 

Natura Latex & Vegan’ın pamuk liflerinden elde edilen pamuk konfor katmanı, vücut ısısını doğal yoldan dengeliyor ve gece boyu ideal sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Terlemenin azaltılmasına yardımcı olan pamuk katman, uygu konforunu artırıyor. Natura Latex & Vegan üst katmanlarında bulunan hava kanalları ise doğal klima görevi görüyor. Nefes alabilen özelliğe sahip kumaşı ileri derece hava dolaşımı sağlarken, vücudun fazla ısısını ve nemini dışarı atmaya yardımcı oluyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını Değerlendirdi
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını...
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını Kaybetti
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını...