Koçtaş 2023 yılında 550 mağazaya ulaşmayı hedefliyor!

Koçtaş, 2023 yılında mağaza sayısını daha da artırarak toplam 550 mağazaya ve buna paralel olarak çalışan sayısını da yaklaşık 4600’e çıkarmayı hedefliyor...

Koçtaş 2023 yılında 550 mağazaya ulaşmayı hedefliyor!
15 Ekim 2022 - 01:31

KOÇTAŞ, İSTANBUL ÜMRANİYE’DE 11. BÜYÜK MAĞAZASINI AÇTI

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, İstanbul’daki 11. büyük formatlı mağazasını Ümraniye Akyaka AVM’de hizmete açtı. Mahalleli formatı Koçtaş Fix ile Türkiye’de yaygınlaşmaya devam eden Koçtaş, bir yandan da büyük formatlı mağaza açılışlarına devam ediyor.  İstanbul’da halihazırda 63 adet Koçtaş Fix mağazası ile müşterileriyle buluşan Koçtaş’ın, şehirdeki 11. büyük mağazasının açılışında konuşan Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu: “53 ilde 329 mağazamızla müşterilerimize hizmet veriyor, dijital kanallarımız aracılığıyla da ürünlerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırıyoruz. Ev geliştirme sektöründe en çok mağazası bulunan şirket konumumuzu da güçlendirerek sürdürüyoruz” dedi. 
 
Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, büyük mağazaları ve mahalleli formatı Koçtaş Fix ile Türkiye’de yayılımına ara vermeden devam ediyor. 53 ilde mağazaları ile hizmet veren Koçtaş, İstanbul’daki 11., Türkiye’de ise 45. büyük formatlı mağazasını Ümraniye’de Akyaka AVM’de hizmete açtı. Koçtaş, büyük formatlı mağazaları ile modern perakendecilik anlayışının tüm olanaklarını tüketicilerin hizmetine sunuyor. 
 
Koçtaş’ın Ümraniye Akyaka AVM’de açtığı İstanbul’daki 11. Büyük mağazasının açılış törenine Bank Asya Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Cantürk Kaya, Alışveriş Merkezi Direktörü Deniz Can, Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ebru Darip, Koçtaş Ticariden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Kesimer, Koçtaş Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı, Koçtaş Mali İşler ve Yatırımdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Korkmaz, Koçtaş İnsan Kaynakları Direktörü Eriş Aslan ve çok sayıda davetli katıldı.

Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, Ümraniye Akyaka AVM mağazasının açılışında yaptığı konuşmada Koçtaş’ın İstanbul’daki toplam mağaza sayısının Koçtaş Fix mağazalarıyla birlikte 74’e ulaştığını ifade ederek: “Koçtaş olarak Edirne’den Artvin’e, Sinop’tan Hatay’a kadar mağazalarımızla toplam 53 ilde hizmet verirken, dijital kanallarımızla da tüm Türkiye’ye ulaşıyoruz. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en önde gelen şehirlerinden biri olan İstanbul’da hem büyük formatlı hem de Koçtaş Fix mağazalarımızla hızla yayılıyoruz. Bugün itibariyle İstanbul’da 11 büyük formatlı 63 de mahalleli formatımız Koçtaş Fix olmak üzere toplam 74 mağaza ile hizmet veriyoruz. Türkiye genelinde ulaştığımız 284 Koçtaş Fix, 45 büyük formatlı olmak üzere toplam 329 mağazamız ile hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Önümüzdeki dönemde de ev geliştirme sektöründe en çok mağazası bulunan ve sektörün gelişimine öncülük eden lider şirket konumumuzu güçlendirerek sürdüreceğiz” dedi. 


Koçtaş 2023 yılında 550 mağazaya ulaşmayı hedefliyor

Açtığı mağazalarıyla özellikle bulunduğu bölgenin insan kaynağından faydalanarak yerel istihdama katkı sağlamayı önemseyen Koçtaş, 2023 yılında mağaza sayısını daha da artırarak toplam 550 mağazaya ve buna paralel olarak çalışan sayısını da yaklaşık 4600’e çıkarmayı hedefliyor. Koçtaş bugün, Türkiye geneline yayılan mağazaları ve alanında uzman binlerce çalışanıyla sektöre yön veren, on binlerce ürün seçeneği ve sunduğu hizmetlerle tüketicinin kalbinde taht kuran, varlık amacı yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek olan lider bir marka konumda bulunuyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...