<
Kırkağaç’ta Orta Gerilim Trafo Tesisleri Yenileniyor
Reklam

Kırkağaç’ta Orta Gerilim Trafo Tesisleri Yenileniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde yürüttüğü içme suyu tesislerine enerji sağlayan orta gerilim trafo tesislerindeki bakım onarım ve yenileme çalışmalarına Kırkağaç ilçesi ile devam etti. İlçede 6 mahallede orta gerilim trafo tesisi yenilenecek.

15 Mayıs 2019 - 17:29

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa il genelindeki vatandaşlara daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kırkağaç ilçesine bağlı Siledik Mahallesi’nde çalışmaları tamamlayan Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekipleri; Aksu, Bademli, Demirtaş, Işıklar, Karakurt ve Söğütalan mahallelerindeki orta gerilim trafo tesislerinde çalışmalarını sürdürüyor.    

Orta gerilim trafo tesisleri standartlara uygun hale getiriliyor

İl genelindeki orta gerilim trafo tesislerinde hayata geçirilecek olan bakım onarım ve yenileme işi kapsamında çalışmaların aralıksız bir şekilde devam ettiğini belirten MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Kadir Erman Aydınyer, “İçme suyu tesislerimize elektrik enerjisi sağlayan orta gerilim trafo tesislerimizde yürütülen bakım onarım ve izolasyon çalışmalarında trafo üzerindeki ekipmanların bakım onarımları ve test işlemleri teknik personelimiz tarafından yapılarak standartlara uygun hale getiriliyor.  Trafoların yağ analiz ve değişimlerini de yaparak arızaların önüne geçmiş oluyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa Mahalli Gündem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genç tasarımcılar özel sektörle buluşuyor
Genç tasarımcılar özel sektörle buluşuyor
Gecikmiş ölçü aleti muayenesi için son gün 28 Mayıs
Gecikmiş ölçü aleti muayenesi için son gün 28 Mayıs