Kelebek Mobilya, 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı'nda!

    Kelebek Mobilya, 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nda sektör paydaşlarıyla ve müşterileriyle buluştu...

    Kelebek Mobilya, 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı'nda!
    04 Mart 2020 - 16:47

    Kelebek Mobilya, Türkiye’nin en önemli mobilya fuarlarından biri olan İzmir Mobilya Fuarı’na katıldı. 4-8 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarda, yerel ve küresel ölçekteki sektör temsilcileriyle bir araya gelecek olan Kelebek Mobilya, yeni tasarımlarının yanı sıra, grup yatak markası Lova’ya da stand alanında yer veriyor. Kelebek Mobilya 4-8 Mart tarihleri arasında Modeko fuar alanında HALL B / B120 standında saat 10:00 – 19:00 saatleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

    ###

    Kelebek Mobilya Hakkında: Türkiye’nin ilk modüler mobilya markası Kelebek, başarılı geçmişinden aldığı güçle 2020 yılını kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle karşıladı. Kelebek’in 2019 yılında ulaştığı 120 mağaza sayısını 5 yıl içerisinde, yurtiçi ve dışında 400’e ulaştırma hedefi bulunuyor.

    Ulaşılabilir fiyatlarla, kaliteden taviz vermeden, ölçek büyüklüğü ve AR-GE çalışmalarıyla hedefleri doğrultusunda ilerleyen marka için, her ilde bir mağazası olması hedefleniyor.

    Lova Yatak Hakkında: Lova, 2018 yılında kurulan ve hızla büyüyen bir yatak markası olarak bugün 350’ye yakın yurt içi ve yurt dışı mağazada satılıyor. 2020 yılında kendi adını taşıyan mağazalarını açmaya hazırlanan markanın, bu yıl içinde Türkiye’de 20 mağaza açma hedefi bulunuyor. Türkiye’nin en kaliteli yataklarını üretme iddiasına sahip marka, %100 uyku memnuniyeti anlayışıyla müşterilerine 100 gece kusursuz uyku garantisi veriyor ve uyguladığı uyku testiyle kişiye özel yatak gereksinimlerini saptayarak, müşterilerini kişiselleştirilmiş uykuyla tanıştırıyor.

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      TESK'den hükümete çağrı: Çırakların Staj Süresi Emekliliğe Sayılmalı
      TESK'den hükümete çağrı: Çırakların Staj Süresi Emekliliğe...
      Foça'nın Dedeleri
      Foça'nın Dedeleri