Karaca'nın Yeni Fit Serisi Tanıtımında Birbirinden Değerli İsimler Buluştu

Beslenme Uzmanı Dilara Koçak’ın ev sahipliğinde, Karaca’nın Galataport İstanbul’daki mağazasında gerçekleştirilen etkinliğe birçok ünlü isim de katıldı.

Karaca'nın Yeni Fit Serisi Tanıtımında Birbirinden Değerli İsimler Buluştu
13 Mayıs 2022 - 14:49

Yenilikçi bakış açısı ile özgün tasarımlara imza atan Karaca, renklerin yemekler üzerindeki etkisinden ve yeme alışkanlıklarından yola çıkarak tasarladığı Fit Serisi’ni gerçekleştirdiği özel bir davet ile tanıttı.

Beslenme Uzmanı Dilara Koçak’ın ev sahipliğinde, Karaca’nın Galataport İstanbul’daki mağazasında gerçekleştirilen etkinliğe birçok ünlü isim de katıldı.  Siren Ertan, Didem Uzel, Elif Dağdeviren, Gülay Kamaz, Jale Balcı, Meral Yazıcı, Zeynep Tuğçe Bayat, Cansel Elçin davete katılan isimler arasında.

Yeme ve içme alışkanlıkları üzerine uzun süren araştırmalar neticesinde, özel olarak hazırlanan koleksiyondaki parçalarda;  mavi renk tokluk hissini veren algı oyununu sunarken, göze büyük görünen fakat porsiyonu küçük olan tabak tasarımı ve çatal, kaşık, bıçakları ile aynı zamanda dengeli beslenmenin anahtarı oluyor. Fit serisinde yer alan fincan takımı, salata kasesi ve ekmek kutusu ise özel formu ile dikkat çekiyor. 

Karaca’nın yeni Fit Serisi koleksiyonu ve daha fazlası Karaca mağazaları, karaca com ve Karaca uygulamasında. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Türkiye, üyelik konusunu pazarlık masasına taşıyabilir"
“Türkiye, üyelik konusunu pazarlık masasına taşıyabilir”
Metaverse ciddi bir küresel proje
Metaverse ciddi bir küresel proje