Karaca'dan müthiş Kampanya !!!

KARACA’DAN GRANITECH VE WOOD STONE BİO GRANİT ÜRÜNLERİNDE 1 ALANA 1 BEDAVA KAMPANYASI

25 Haziran 2019 - 11:42

Karaca sevdiklerine, kalabalık dost ve akrabalarına yemek hazırlamaktan keyif alanlara müjde veriyor. Karaca, Granitech ve Wood Stone Bio Granit pişirme grubu ürünlerinde 1 alana 1 bedava avantajı sağlıyor.

2 yıl garanti ile sunulan Karaca Granitech ve Wood Stone Bio Granit pişirme grubu ürünleri arasında sahan, tencere, karnıyarık tenceresi, tava, grill, kerp tavası ve sütlük ürünleri yer alıyor.

Sapları ısıya karşı dayanıklı olan Karaca Granitech ve Wood Stone Bio Granit ürünleri, çizilmelere karşı dayanıklılığı ile de iddialı… Bulaşık makinasında yıkanabilen Bio Granit serileri yanmaz-yapışmaz özelliği ile de dikkat çekiyor. Leke tutmayan dış yüzeyi sayesinde kolaylıkla yıkanabiliyor, kullanım kolaylığı sayesinde de maksimum zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Mutfakta tadı damaklarda kalacak yemekler ortaya çıkarırken en büyük yardımcılarınız olabilecek Granitech ve Wood Stone Bio Granit şimdi 109 TL den başlayan fiyatlarla ve 1 alana 1 bedava avantajı ile Karaca mağazalarında ve www.karaca.com’da sizleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Corendon Airlines'tan Travel Turkey İzmir'in İlk Gününde Konser Sürprizi
Corendon Airlines'tan Travel Turkey İzmir'in İlk Gününde Konser...
İzmir'den Ankara'ya cinsiyet eşitliği talebi
İzmir'den Ankara'ya cinsiyet eşitliği talebi