Kahve Dünyası’nda Efsane Cuma Sürprizi

Efsane Cuma’yı özel bir sürprizle kutlayan Kahve Dünyası, 29 Kasım’da mobil uygulamasını kullanan misafirlerine alışverişlerinde yüzde 29 Çekirdek armağan ediyor...

29 Kasım 2019 - 10:18

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, tüm dünyada büyük indirimler ve kampanyalarla bir alışveriş şölenine dönüşen Efsane Cuma’yı özel bir sürprizle kutluyor. Kahve Dünyası, bu yıl 29 Kasım’a denk gelen Efsane Cuma’da misafirlerine alışverişlerde Çekirdek kazanma, damga biriktirme, kişiye özel kampanyalar ve damak zevkine göre kahve önerileri başta olmak üzere pek çok ayrıcalık sunan mobil uygulamasını kullanan misafirlerine alışverişlerinde yüzde 29 Çekirdek armağan ediyor.

Kahve Dünyası’nda 1 Çekirdek, 1 TL yerine geçiyor. Kullanıcılar, kazandıkları Çekirdekler ile yılsonuna kadar Kahve Dünyası mağazalarından diledikleri ürünü satın alabiliyor. Kahve Dünyası’nın mobil uygulaması, kullanıcılara yalnızca Çekirdek değil, hediye kahve de kazandırıyor. Al-götür kahve alışverişlerinde uygulamayı kullanan Kahve Dünyası misafirleri, bu sayede her kahve için bir damga biriktiriyor. 6 damga biriktiğinde bir adet al-götür kahve hediye ediliyor. Uygulamada kazanılan Çekirdek’ler alışverişin yanı sıra hediyeye de dönüşüyor. Kahve Dünyası misafirleri, hediye göndermek istedikleri kişinin telefon numarasını girerek Çekirdek’lerini paylaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altınyıldız Classics’ten Kosova’da ilk mağaza
Altınyıldız Classics’ten Kosova’da ilk mağaza
İzmir'den Ankara'ya cinsiyet eşitliği talebi
İzmir'den Ankara'ya cinsiyet eşitliği talebi