İzmir'de 'Bayi Toplantısı' filmi oyuncularına yoğun ilgi!

İZMİRLİLERDEN ‘BAYİ TOPLANTISI’ OYUNCULARINA YOĞUN İLGİ

23 Şubat 2020 - 22:50

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği cuma günü gösterime giren ‘Bayi Toplantısı’, cumartesi günü Dev Ajans organizasyonu ile İzmir’de iki farklı mekanda seyircili gösterim gerçekleştirdi.
 
Filmin başrol oyuncuları İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol ile yönetmen Bedran Güzel’in katıldığı ‘Bayi Toplantısı’nın seyircili gösterimlerinin ilki Karşıyaka Hilltown AVM’de gerçekleştirildi. Soğuk havaya rağmen ‘Bayi Toplantısı’ oyuncularını görmek için saatler öncesinde alışveriş merkezine akın eden İzmirliler; İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol’a büyük ilgi gösterdi.
 
SEYİRCİ, OYUNCULARI SMILEY MASKELERİ İLE KARŞILADI
Günün ikinci gösteriminde Optimum AVM’de hayranlarıyla bir araya gelen İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol, ‘Bayi Toplantısı’nın gösterildiği salonda eğlenceli bir sürprizle karşılaştı. 
 
Filmin soygun sahnesinde kullanılan smiley maskelerini takmış seyirciyle selfie çektiren oyuncular, biletleri günler öncesinden tükendiği salonda ‘Bayi Toplantısı’nı seyirciyle birlikte izledi. Gösteriminin ardından seyircinin alkış yağmuruyla karşılaşan İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol, uzun süre tebrikleri kabul etti ve hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.  
 
Dev Ajans Başkanı Erhan Gölbey “Aynı gün iki farklı noktada yapılan seyircili gösterimleri coşku ile karşılayan ve yoğun ilgi gösteren İzmirlilere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: İzmir Basın Grubu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hepsiburada’dan 5.000 kişilik yeni istihdam atılımı
Hepsiburada’dan 5.000 kişilik yeni istihdam atılımı
Korona virüs hakkında 5 mİlyona yakın haber çıktı
Korona virüs hakkında 5 mİlyona yakın haber çıktı