ING'de 7/24 para transferi dönemi

ING Türkiye, yeni ödeme sistemi FAST kapsamında, müşterilerine gün ve saat sınırlaması olmadan 7/24 para transferi yapma kolaylığı sunuyor.

ING'de 7/24 para transferi dönemi
29 Nisan 2021 - 02:09
ING Türkiye, yeni ödeme sistemi FAST kapsamında, müşterilerine gün ve saat sınırlaması olmadan 7/24 para transferi yapma kolaylığı sunuyor. Geçtiğimiz aylarda Kolay Adres Tanımlama ile IBAN olmadan para transferi yapmaya başlayan ING’liler, artık zaman sınırlaması olmadan işlemlerini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı "FAST kapsamında, tüm müşterilerimize hafta içi veya hafta sonu, diledikleri saatte anında para transferi yapabilme imkanı sağlıyoruz. Müşterilerimizin hayatında bankacılığın yerini en aza indirmek için dijital bankacılık alanındaki uygulamalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz" dedi.

Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ve “Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman” söylemiyle ilerleyen ING Türkiye, müşterilerine gün ve saat sınırlaması olmadan para transferi yapma kolaylığı sunuyor.  Yeni ödeme sistemi FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) kapsamında, ING müşterileri, 1000 TL’ye kadar olan para transferlerini artık gün ve saat sınırlaması olmadan yapabiliyor.  Kolay Adres tanımlaması yapan ING’liler ise ayrıca para transferinde IBAN yerine cep telefonu, kimlik veya pasaport numarasını kullanabiliyor. IBAN’larını; T.C. kimlik numarası, vergi kimlik numarası, yabancı kimlik numarası, pasaport numarası veya cep telefonu numarası ile ING Mobil üzerinden eşleştiren ING müşterileri, para transferlerini 7/24 çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Ozan Kırmızı: Dijital bankacılık alanındaki uygulamalarımıza devam edeceğiz.
Türkiye’nin lider dijital kurumu olma hedefiyle faaliyet gösterdiklerini belirten ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, “Müşterilerimize kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak bankacılığı zahmetsiz hale getirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz aylarda müşterilerimize Kolay Adres Tanımlama ile IBAN olmadan EFT yapma olanağı sunmuştuk. Şimdi de FAST kapsamında, tüm müşterilerimize hafta içi veya hafta sonu, diledikleri saatte anında para transferi yapabilme imkanı sağlıyoruz. Para transferinde sağlanan bu kolaylık ile müşterilerimiz 1000 TL’ye kadar olan para transferlerini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Müşterilerimizin hayatında bankacılık işlemlerine ayırdıkları zamanı en aza indirmek için dijital bankacılık alanındaki uygulamalarımıza hız kesmeden edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizcilik Sektörünün Uluslararası Buluşması: Expomaritt Exposhipping İstanbul
Denizcilik Sektörünün Uluslararası Buluşması: Expomaritt...
Club & Hotel Letoonia'nın 2022 yılı erken rezervasyon fırsatları tatil severleri bekliyor
Club & Hotel Letoonia'nın 2022 yılı erken rezervasyon fırsatları...