HSBC Advantage'tan Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne 4 taksit fırsatı

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni, HSBC Advantage ile HSBC Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı üzerinden ödeyenler 4 taksit avantajından yararlanıyor.

HSBC Advantage'tan Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne 4 taksit fırsatı
03 Ocak 2021 - 18:21

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni, HSBC Advantage ile HSBC Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı üzerinden ödeyenler 4 taksit avantajından yararlanıyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi; HSBC Advantage Kredi Kartı ile HSBC Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı üzerinden 4 eşit taksitte ödenebiliyor. Ödemeler ayrıca HSBC Telefon Bankacılığı, HSBC Şubeleri ve HSBC ATM’leri üzerinden 4 taksitte, www.gib.gov.tr adresinden ise 3 taksitte yapılabilecek.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni HSBC Advantage ile ödeyenler 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında taksit fırsatından faydalanabiliyor[1]. Yasal ödeme süresinden sonra yapılacak ve gecikme zammının dâhil olacağı ödemelerde ise HSBC Advantage ile taksit seçeneği geçerli olmayacaktır.

Kampanya detayları için: www.advantage.com.tr

 [1] HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. Concept kart için katılım ücretsizdir. Ticari ve business kartlar kampanyaya dâhil değildir. HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.