Hilton İstanbul Maslak’a Yeni İş Geliştirme Direktörü Atandı

Maslak bölgesinin tek zincir oteli olma özelliğini taşıyan Hilton İstanbul Maslak mükemmel konumuyla İstanbul’da en çok tercih edilen 5 yıldızlı otellerin başında geliyor. Profesyonel kadrosu ve sunduğu hizmet kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Hilton İstanbul Maslak, kadrosuna yeni bir isim ekledi.

24 Haziran 2019 - 14:02

Şehrin finans ve eğlence merkezi Maslak’ın tek zincir oteli olma özelliğini taşıyan Hilton İstanbul Maslak, kadrosuna dahil ettiği başarılı isimlerle yolculuğuna devam ediyor.

Kabataş Erkek Lisesi’ndeki eğitiminden sonra Bilkent Üniversitesi’nden mezun olan Tahsin Tür iş hayatına Marriott zincirinde başladı. Tepeden tırnağa yeniden dizayn edilen Hilton Istanbul Maslak’ın konumlandığı binanın daha önceki işletme ortağı olan Shereton Istanbul Maslak’ta dört yıl boyunca Satış Pazarlama Direktörlüğü görevinde bulunan Tahsin Tür, aslında Maslak bölgesinde fazlasıyla tanınıyor. Ardından Wyndham Grand İstanbul Levent’in açılışını gerçekleştiren başarılı lider, Hilton zincirinde de tanınan bir isim. Bakırköy Hilton Genel Müdür Yardımcılığı görevinin ardından Haziran 2019 itibarıyla Hilton İstanbul Maslak’ta İş Geliştirme Direktörlüğü ile yeni başarılara imza atacak.

İş yaşamındaki başarısını özel hayatındaki aktif yaşamına borçlu olduğunu belirten Tür, 1882’den bu yana hizmet veren Büyük Kulüp Ailesi’nin de bir parçası. Hobilerine zaman ayıran Tür, tenis oynamak, yüzmek ve seyahat etmekten keyif alıyor.

Kaynak: contactplus.com.tr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Prostat kanserini odağında yok edecek yeni ilaç
Prostat kanserini odağında yok edecek yeni ilaç
3. Ege Ekonomik Forum Başlıyor
3. Ege Ekonomik Forum Başlıyor