Hilton İstanbul Bosphorus'ta "Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar" Zamanı

Hilton İstanbul Bosphorus'un içinde yer alan ve açıldığı günden bu yana siyaset, basın ve sanat camiasından birçok ünlü ismi ağırlayan Lalezar Meyhanesi, 31 Ekim Çarşamba günü saat 20:00’de “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” konseptiyle sevenlerine büyük bir müzik ve lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

Hilton İstanbul Bosphorus'ta "Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar" Zamanı
29 Ekim 2018 - 11:54

Türkiye’nin ilk beş yıldızlı uluslararası oteli Hilton İstanbul Bosphorus’un favori mekanlarından Lalezar Meyhanesi Ekim ayında “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” gecesi ile misafirlerine keyifli bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Hilton İstanbul Bosphorus, sanata ve sanatçıya verdiği değeri her fırsatta dile getiren Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği şarkıları geceye özel hazırlanmış lezzetler eşliğinde dinlemek için sevenlerini bu özel geceye bekliyor.

Safiye Ayla’dan, Müzeyyen Senar’a birçok önemli sanatçının eserlerinin canlı çalınacağı bu özel geceye özenle hazırlanmış taze ve yerel Ege lezzetleri eşlik edecek. Hilton İstanbul Bosphorus’un deneyimli şefleri tarafından hazırlanan ızgara kuşkonmaz ve yeşil zeytinli Ege ot salatası, sarımsaklı balık ve fasulye pilaki, kuzu çöp şiş, patlıcan tempura gibi soğuk ve sıcak meze çeşitleri, her damak tadına uygun karadan ve denizden ana yemekler ve antep fıstıklı baklava, muhallebili Kemalpaşa gibi tatlılar Lalezar Meyhanesi’nde misafirlere sunulacak.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği eserlerden yola çıkılarak düzenlenen geceye Fikrimin İnce Gülü, Kimseye Etmem Şikayet, Vardar Ovası, Kırmızı Gül’ün Ali Var, Köroğlu Solağı, Alişimin Kaşları Kare, Sarı Zeybek, Havada Bulut Yok gibi birbirinden özel şarkılar eşlik ediyor.