Hafta sonları FOXLIFE İle Film Şöleni Zamanı

FOXLIFE, yeni sezonda dünya sinemasından en çok beğenilen filmlerle cumartesi ve pazar akşamları 21.30’da sinemaseverleri ekran başına çağırıyor. 2 Kasım’da ‘Kasım’da Aşk Başkadır’, 3 Kasım’da ‘Çık Aramızdan’, 9 Kasım’da ‘Bekarlığa Veda’ ve 10 Kasım’da ‘Not Defteri’ filmleri FOXLIFE ekranlarında yerini alıyor.

31 Ekim 2019 - 13:05

Başrollerinde ünlü oyuncular Keanu Reeves ve Charlize Theron’un yer aldığı ‘’Kasım’da Aşk Başkadır’’ filminde Nelson Moss ve Sara Deever bir sürücü sınavı esnasında karşılaşıyor. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici ve hayatı özgürce yaşamaya çalışan bir karakteri canlandırıyor. Nelson ise sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen bir reklamcı. Birbirlerinden etkileniyorlar fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlıyorlar. ‘’Kasım’da Aşk Başkadır’’ 2 Kasım Cumartesi günü saat 21:30’da FOXLIFE kanalında.

Romantik – komedi türündeki ‘’Çık Aramızdan’’ filminin başrolünde Mandy Moore ve John Krasinski yer alıyor. Yeni nişanlanmış olan Ben Murphy ( John Krasinski) ve Sadie Jones ( Mandy Moore) ortak hayatlarına başlamak ve sonsuza dek mutlu yaşamak için sabırsızlanmaktadır. Evlenmek için herşeyleri hazırdır. Aşk, aile desteği, maddi koşullar, kısacası herşey mükemmel görünse de hiç hesaba katmadıkları bir sorunla karşılaşırlar. ‘’Çık Aramızdan’’ 3 Kasım Pazar günü saat 21:30’da FOXLIFE kanalında.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Leslye Headland'ın üstlendiği romantik komedi ‘’Bekarlığa Veda’’ filminin kadrosunda Rebel Wilson, Kirsten Dunst, Lizzy Caplan, Isla Fisher ve Hayes MacArthur yer alıyor. Regan, Gena, Katie zamanında lisede Becky'ye çok çektirmiş, kendisiyle hep alay etmiş ve kendini beğenmiş üç kızdır. Şimdi aradan yıllar geçmiştir, bir zamanlar şişman, çirkin ve ezik olan Becky yakışıklı Dale ile dünya evine girmeye hazırlanırken kendilerini kariyere ve başka şeylere adayan üç kadın ise henüz bekardır. Becky kendi halinde eğleneceği, abartısız bir bekarlığa veda partisi hayal ederken, ipleri eline alan üçlü ona 'unutamayacağı' bir gecenin planlarını yaparlar. Ama 'nedimeliği' biraz abartınca, işler çığrından çıkacaktır. ‘’Bekarlığa Veda’’ 9 Kasım Cumartesi günü saat 21:30’da FOXLIFE ekranında.

Romantik- dram türündeki ‘’Not Defteri’’ filminin hikayesi 1940 yılında yaşlılar için yapılmış bir bakımevinde yaşayan ve çevresindekiler tarafından 'Duke' diye çağırılan ihtiyar bir adamın sararmış not defterinde yazılı olan bir aşk hikayesini görmesiyle başlar. Ryan Gosling ve Rachel McAdams gibi yetenekli oyuncuları biraraya getiren, savaş ve dramı aynı anda izleyebileceğiniz ‘’Not Defteri’’ 10 Kasım Pazar günü saat 21:20’da FOXLIFE ekranında izleyeciyle buluşuyor.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Portekiz, Karsan Jest Electric'i Sevdi!
Portekiz, Karsan Jest Electric'i Sevdi!
D Vitamini Eksikliği MS’in Seyrini Bozuyor
D Vitamini Eksikliği MS’in Seyrini Bozuyor