<
Güneş Özgeç ve Kalben ile muhabbetli konser

Güneş Özgeç ve Kalben ile muhabbetli konser

Alternatif müziğin özgün şarkıcı ve söz yazarlarından Güneş Özgeç’in bol kahkaha ve müzik vadeden muhabbetli konser serisi Ayda Bir Güneş’in üçüncüsü 29 Mayıs Çarşamba gecesi Nayah’ta gerçekleşecek. Güneş Özgeç’in modern zamanların ozanlarını şarkıları ve müzikal hikâyeleriyle birlikte ağırladığı serinin Mayıs konuğu ise, 2014 yılında “Sadece” adlı şarkısıyla yaptığı çıkıştan bu yana yerli sahnelerin en çok dinlenen müzisyenlerinden birine dönüşen Kalben olacak.

15 Mayıs 2019 - 19:24

Geçtiğimiz yıl yayınladığı Kahve, Ikaria ve Sonbahar adlı teklileri ile solo kariyerini hızlandıran ve yıl sonunda çıkaracağı albümünün hazırlıklarını sürdüren şarkıcı ve söz yazarı Güneş Özgeç’in günümüz ozanlarını sahnede konuk ettiği sohbetli müzikli serisi Ayda Bir Güneş, Nayah’ta devam ediyor!

Güneş Özgeç’in günümüz müzik dünyasının başarılı ve özgün isimlerini sahnede ağırladığı ve müzik konuşup şarkılar söyledikleri Ayda Bir Güneş serisinin Mayıs konuğu ise, 2014 yılında “Sadece” adlı şarkısıyla yaptığı çıkıştan bu yana kendine has bir hayran kitlesi kazanan ve yerli sahnelerin en çok dinlenen müzisyenlerinden Kalben olacak.

Kalben, Ayda Bir Güneş serisi kapsamında 29 Mayıs Çarşamba akşamı Nayah sahnesinde şarkılar söyleyecek ve müzikal hikâyesini Güneş Özgeç’in sohbeti eşliğinde seyircilerle paylaşacak.

Ayda Bir Güneş: Kalben 29 Mayıs 2019, Çarşamba / 22:00

Adres: Nayah - Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sk. No:20, 34714 Kadıköy/İstanbul

Biletler: 25 TL - Mobilet

GÜNEŞ ÖZGEÇ: Gitar çalınıp beste yapılan, şiirler okunan bir evde dünyaya gelen Güneş Özgeç, 7 yaşında seslendirme yapmaya, televizyon için şarkılar söylemeye, 11 yaşında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girerek keman öğrenmeye başladı ve o günden bu yana da müziği hiç bırakmadı. Türkiye konserlerinde eşlik ettiği Belle and Sebastian’ın yanı sıra, Rashit, Mor ve Ötesi, Direc-t, Ömer Özgeç, Şenova Ülker, İdil Biret, Suna Kan, Ayşegül Sarıca, Shlomo Mitz, İbrahim Yazıcı gibi bir çok isimle sahnede ve stüdyoda çalan sanatçı geçtiğimiz yıl, kendi yazdığı, bestelediği ve düzenlediği Kahve, Ikaria ve Sonbahar adlı şarkılarını tekli olarak yayınladı. Güneş Özgeç, solo konserlerini sürdürürken, 2019 sonunda yayınlanacak ilk solo albümü için de şarkılar yaratmaya devam ediyor.

GÜNEŞ ÖZGEÇ Spotify

GÜNEŞ ÖZGEÇ iTunes

gunesozgec.com

youtube.com/gunesozgectv

instagram.com/gunesozgec

facebook.com/gunes.ozgec

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x