GUESS Ankara'da İkinci Konsept Mağazasını CEPA AVM'de Açtı

    Türkiye’de büyüme stratejisine hız veren ve tüm mağazalarının operasyonunu kendisi üstlenen GUESS, 14. mağazasını Ankara’nın prestijli alışveriş merkezlerinden CEPA AVM’de açtı...

    GUESS Ankara'da İkinci Konsept Mağazasını CEPA AVM'de Açtı
    02 Haziran 2018 - 22:54

    Türkiye’de büyüme stratejisine hız veren ve tüm mağazalarının operasyonunu kendisi üstlenen GUESS, 14. mağazasını Ankara’nın prestijli alışveriş merkezlerinden CEPA AVM’de açtı. Türkiye'de tamamını kendi yönettiği mağazalarına bir yenisini daha ekleyen GUESS, 2016 Şubat ayından bu yana İstanbul'da açtığı ofisiyle marka gelişimine katkıda bulunmaya ve güçlü kontrol stratejisini sürdürmeye devam ediyor. CEPA AVM’de açılan yeni GUESS mağazası, global GUESS konseptini müşterileriyle buluşturacak.

    Türkiye’deki tüm operasyonunu GUESS Türkiye adı altında kendisi yürüten dünyaca ünlü moda markası GUESS, Türkiye’deki 14., Ankara’da ise ikinci mağazasını Ankara’nın en ünlü alışveriş merkezlerinden CEPA AVM’de açtı. Dünyaca ünlü marka, bu yıl Türkiye’de 7 mağaza daha açarak, 2018 sonunda 20 mağazaya ulaşmayı planlıyor.

    Guess'in CEO'su Victor Herrero, konu ile ilgili olarak " Sadece 14 milyonluk nüfusuyla İstanbul ve 80 milyonu aşan nüfusuyla Türkiye, bizim için stratejik ve yüksel potansiyel barındıran bir pazar. Avrupa ve Asya’da büyüme açısından da pek çok fırsat sunan Türkiye, kültürler arası mükemmel bir köprü olması, estetik ve modaya bakış açısı ile de dikkat çekiyor.” dedi.

    Guess’ten Ankara’ya İkinci Mağaza

    GUESS’in Türkiye’de büyüme hedefleri doğrultusunda 14. mağazası da 1 Haziran’da Ankara’nın prestijli AVM’lerinden CEPA AVM’de açıldı. 212 metrekarelik bir alana yayılan mağaza, beyaz ağırlıklı dekorasyonu, high-tech ışıklandırması ve dikkat çekici detaylarıyla GUESS’in global mağaza konseptini Ankara’ya taşıyor.

    Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan CEPA AVM’de aralarında dünyanın en ünlü markalarının da olduğu 200’den fazla mağaza bulunuyor. Ankara’nın batı yakasında Eskişehir yolunda yer alan CEPA AVM, panaromik şehir ve ODTÜ ormanı manzarasıyla da dikkat çekiyor. Cinemaximum eğlence kompleksinin de yer aldığı CEPA AVM, özel araç, metro ve diğer toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alıyor.

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      Foça'nın Dedeleri
      Foça'nın Dedeleri
      Gençlerin önceliği ne para ne kariyer ne de şöhret
      Gençlerin önceliği ne para ne kariyer ne de şöhret