Godiva Café'nin Harika Lezzetleri Artık Adresinize Geliyor!

Godiva Café, yeni başlattığı paket servis hizmeti kapsamında özgün lezzetlerini tüketicilerin adreslerine ulaştırıyor.

Godiva Café'nin Harika Lezzetleri Artık Adresinize Geliyor!
10 Kasım 2020 - 15:44
Godiva Café, yeni başlattığı paket servis hizmeti kapsamında özgün lezzetlerini tüketicilerin adreslerine ulaştırıyor. 

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, kafe konseptli mağazalarındaki lezzetleri artık tüketicilerin adreslerine de ulaştırıyor. Kasım ayı itibarıyla ilk defa uygulanmaya başlanan paket servis hizmeti kapsamında tüketicilere, Yemeksepeti ve kafe telefon hatlarından verilen siparişlerle sevdikleri Godiva Café tatlarını diledikleri her yerde deneyimleme fırsatı sunuluyor.

Paket servis seçeneğinde, Godiva Café’lerin mönüsünde yer alan ve enfes Belçika çikolatasının eşlik ettiği WaffleFondüPankekKrep gibi özgün lezzetlerin yanı sıra çikolataya batırılmış ürünler, kekler, tatlılar ve soğuk içecek gibi alternatifler de yer alıyor.

Kişiye özel servis biçiminde tasarlanan şık ve fonksiyonel paket servis kutularının her biri, yetkili merciler tarafından belirlenmiş standartlarda tüm hijyen kurallarına uyularak hazırlanıyor ve güvenle tüketicilere ulaştırılıyor.

###
Godiva hakkında: Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, 1926 yılında Brüksel’de Belçikalı çikolatacı Pierre Draps tarafından kuruldu. Kuruluşundan yaklaşık 100 yıl sonra bile Godiva çikolatasının her parçası hala aynı kalitede, Belçika’ya özgü ustalık ve dünyanın en iyi içeriğiyle farklılaşıyor. Godiva’nın tüm dünyada 100’den fazla ülkeye dağıtımı bulunuyor. Müşteriler, Godiva’yı markaya ait ikonik butik mağazalar, duty free’ler, kafeler, e-ticaret kanalıyla ve birçok seçkin mağazada deneyimleyebiliyor. Godiva kendini tüketicinin beklentilerinin üzerinde yenilikçi, lezzetli yiyecek ve içecek ürünleri sunmaya ve onlara mükemmel anlar yaşatmaya adıyor. Ünlü trüfleri ve çift kalıpla üretilen çikolatalarından Avrupa tarzı bisküvilerine, ayrı ayrı paketlenmiş çikolataları, sıcak çikolatası, dondurmalı ürünleri ve diğer lezzetleriyle Godiva, misafirlerine en leziz çikolata deneyimini sunmayı vadediyor. Sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak Godiva, dünya çapında sürdürülebilir uygulamaları ve programları destekliyor. Şirket aynı zamanda kakao çiftçilerini desteklemek, çevreyi korumak, yaşadığımız ve çalıştığımız toplulukları güçlendirmek için tasarlanmış küresel uygulamalar ve programlara da sahip.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jeopark Ziyaretçi Merkezi'nde çalışmalar devam ediyor
Jeopark Ziyaretçi Merkezi'nde çalışmalar devam ediyor
Atatürk Evi'nde restorasyon çalışmaları hız kesmeden devam ediyor
Atatürk Evi'nde restorasyon çalışmaları hız kesmeden devam...