Gençlik Atölyeleri 'Sözün Büyüsü' ile başladı

    Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından planlanan Gençlik Atölyelerinin ilki, kelimelere ve yazmaya dair ‘Sözün Büyüsü’ atölyesi ile başladı.

    Gençlik Atölyeleri 'Sözün Büyüsü' ile başladı
    26 Ağustos 2020 - 17:43
    Antalya Büyükşehir Belediyesi gençlerin hayatın her alanında aktif olarak yer alabilmesi, kendi projelerini gerçekleştirebilmeleri ve kişisel gelişimlerine destek olabilmeleri amacıyla ‘Gençlik Atölyeleri’ programını hayata geçirdi. Online olarak gerçekleşen program, yazar ve metin danışmanı Göksel Bekmezci’nin atölye çalışması ile başladı.
     
    Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından planlanan Gençlik Atölyelerinin ilki, kelimelere ve yazmaya dair ‘Sözün Büyüsü’ atölyesi ile başladı. Önceki gün saat 20.00 -21.30 arasında gerçekleşen program, yazar ve metin danışmanı Göksel Bekmezci tarafından gerçekleştirildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında online olarak ‘zoom’ programı üzerinden gerçekleşen atölyeye yaklaşık 30 kişi eşlik etti. Atölyeden büyük keyif alan katılımcılar Göksel Bekmezci’ye teşekkürlerini iletirken, bu tarz gençlik atölyelerinin devam etmesini istedi.

    PROJE FİKİR ATÖLYESİ BAŞLIYOR
    Gençlik Atölyeleri kapsamında; gençlerin kendi projelerini hayata geçirebilmeleri, Antalya ve pandemi sürecinde ihtiyaç duyulan alanlarla ilgili proje üretebilmeleri adına planlanan Proje Fikir Atölyesi, 26 ve 29 Ağustos tarihlerinde iki farklı program olarak gerçekleşecek. Gençlik Atölyeleri ’ne başvurular www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden online olarak alınıyor. Atölye çalışmaları ile ilgili detaylı bilgi 0242 321 24 70 numaralı telefondan alınabilir.

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      TESK'den hükümete çağrı: Çırakların Staj Süresi Emekliliğe Sayılmalı
      TESK'den hükümete çağrı: Çırakların Staj Süresi Emekliliğe...
      Foça'nın Dedeleri
      Foça'nın Dedeleri