Kezban Arca Batıbeki’nin “SENİN ANNEN BİR MELEKTİ YAVRUM!...” başlıklı sergisi 19 Ekim’de Merdiven Art Space’de açılıyor!
18 Ekim 2021 - 13:50
1984’ten bu yana, farklı platformlarda, kadın ve popüler kültür üzerine yaptığı işlerle tanınan, Türkiye’de Güncel sanatın değerli isimlerinden Kezban Arca Batıbeki; Pandemi nedeniyle daha önce ertelenen “Senin Annen bir Melekti Yavrum!...” başlıklı kişisel sergisiyle sanatseverlerle bir kez daha buluşmaya hazırlanıyor.
1 /
16
![](https://www.mahalligundem.com/images/galeri/2021/10/1634554325_kezban_arca_batibeki-nin_lsenIn_annen_bIr_melektI_yavrum.r_baslikli_sergisi_19_ekim-de_merdiven_art_space-de_aciliyor-_-1.jpg)
Annesinin sinema fotoğrafları ve dönemin popüler medyası Fotoromanlardan yola çıkarak hazırladığı ve çeşitli sanat pratiklerini bir araya getirdiği sergi 19 Ekim’de Merdiven Art Space’de açılıyor.