<
Form Assist’ten Corporate Games İstanbul 2019’a tam destek

Form Assist’ten Corporate Games İstanbul 2019’a tam destek

Corporate Games İstanbul 2019’un Kondisyon ve Yelken Branşı destekçisi Form Assist sporculara yarış öncesi ısınma egzersizlerinde yardımcı oldu. Sağlıklı yaşam asistanı Form Assist sporseverlerin keyifli ve başarılı bir turnuva geçirmesi amacıyla uzman desteği vermenin yanı sıra yoga ve pilates dersleri ile de ziyaretçilere sporla dolu bir etkinlik yaşattı.

06 Mayıs 2019 - 18:41

Yoğun temposu sebebiyle yüz yüze uzman desteği alamayanların imdadına yetişen sağlıklı yaşam asistanı Form Assist Corporate Games’te yer aldı. Turnuvanın Kondisyon ve Yelken Branşı sponsorluğunu üstlenen Form Assist Kalamış Parkı’ndaki alanında sporcuların yarış öncesi ısınma egzersizlerine destek verdi. Beslenme uzmanlarının da yer aldığı etkinlik boyunca ziyaretçiler ve sporcular sağlıklı beslenmeyle ilgili birebir danışmanlık alma fırsatı yakaladılar.

Corporate Games iş birliği hakkında bilgi veren Form Assist Kurucusu Burak Halaç, “Sağlıklı yaşamı destekleyen ve bu amaçla çalışan bir firma olarak Corporate Games İstanbul 2019’daki sporculara destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Çalışanların mesai dışında ekip arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir ortamda omuz omuza mücadele vermesi, farklı dallarda spor müsabakalarına katılması açısından Corporate Games İstanbul çok başarılı bir organizasyon. Biz de hem sporcuların kondisyonları hem de yelken branşı destekçiliği ile bu yıl etkinliklerde yer aldık. Sporcular ve ziyaretçiler uzmanlarımızla bir araya gelerek bilgi alma fırsatı yakaladılar. Yoga ve pilates derslerimize katıldılar.” dedi.

Beslenme ve spor konusunda insanlara destek veren bir mobil uygulama sunmalarının sebepleri hakkında da bilgi veren Halaç, “Günümüzde ister ev hanımı olun ister ofis çalışanı ya da öğrenci, sağlıklı beslenmek ve spor yapmak için zaman ayırmak kolay değil. Spor salonuna veya beslenme uzmanına düzenli olarak gidemeyen büyük bir kitle var. Biz bu sıkıntıyı çözmek amacıyla yola çıktık. Bugün pek çok insan mobil uygulamamız aracılığıyla uzmanlarımızdan kendine özel beslenme ve egzersiz programını alarak uyguluyor, uzmanlarla birebir iletişime geçiyor, öğünlerinin fotoğraflarını paylaşıyor, günden güne daha sağlıklı ve fit bir forma sahip oluyor. Teknolojinin gücünü sağlıklı yaşam uzmanlığıyla birleştiren uygulamamız sayesinde insanlar kolay bir şekilde, istediği zaman, istediği yerde ihtiyaç duyduğu desteği alabiliyor.” diye belirtti.

Beach Volley branşında da yarışmacı olarak yer alan Form Assist ekibi turnuvada üçüncü olarak madalyalarını aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize’de Red Bull Formulaz zamanı
Rize’de Red Bull Formulaz zamanı
Kopuk evliliği “Çocuk var” diye sürdürmek zarar veriyor!
Kopuk evliliği “Çocuk var” diye sürdürmek zarar veriyor!