FLO’dan Bayram’a Özel Kampanya

FLO’dan Bayram’a Özel Kampanya: Tüm Erkek Ayakkabılarında 2. ürüne %50 İndirim!

Dünya trendlerini cazip fiyatlarla buluşturan FLO, Ramazan Bayramı’na özel “Tüm Erkek Ayakkabılarında 2. ürüne %50 İndirim” kampanyasını hayat geçirdi.

03 Haziran 2019 - 19:59

Her moda uygun modeller sunan FLO, Bayram alışverişi için avantajlı bir kampanya başlattı. FLO mağazalarında uygulanan kampanya ile 6 Haziran tarihine kadar erkek koleksiyonlarından yapılacak ayakkabı alışverişine 2. ürüne %50 indirim uygulanıyor.

FLO’nun hem klasik hem de sportif çizgilere sahip erkek koleksiyonu, her zevke ve her bütçeye hitap eden modellere yer veriyor. Süet, rugan ve mat derilerin yer aldığı koleksiyonda siyah, lacivert, kahverengi ve taba renkleri ön plana çıkıyor. Bayram alışverişine başlamadan önce FLO mağazalarına uğramayı unutmayın!

FLO’nun 2019 Erkek Yaz Koleksiyonu’nda yer alan modellerini görebilmek ve bayram kombininize eşlik edecek en şık ayakkabıyı bulabilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Hakkında: 23.05.2019 tarihinde başlayacak olan Tüm Erkek Ayakkabılarında 2. Ürüne %50 İndirim Kampanyası uygulanacaktır. Kampanya FLO mağazalarında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan iki ürün arasından fiyatı düşük olan üründe %50 indirim uygulanacaktır. Kampanya sadece Erkek Ürün grubu ürünlerinde geçerlidir. Aktif Spor Erkek grubu için geçerli değildir. İndirim outlet mağazalarda ve hibrit mağazaların outlet reyonlarında geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlı olup; diğer kampanyalarla, hediye çekleriyle ve FLO kartla yapılacak alışverişlerle birleştirilemez. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iade ve değişiminde satış belgesi üzerindeki fiyat dikkate alınır. FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Instagram/Facebook - @floayakkabi

Kaynak: medyaevi.com.tr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük Satıldı!
İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük Satıldı!
İş ve okul stresi diş sıkmaya neden olur mu?
İş ve okul stresi diş sıkmaya neden olur mu?