Farkları bulun Tepe Home’dan genç odasını kazanın

Tepe Home’un Instagram sayfasında çok eğlenceli bir yarışma takipçileri bekliyor! Paylaşılan iki fotoğraf arasındaki farkları bulan ve gençlik hayalini en yaratıcı şekilde anlatan katılımcılardan biri, şık ve fonksiyonel detaylarla tasarlanan Amara genç odası kazanma şansı yakalayacak...

18 Eylül 2019 - 13:03

Yeni okul yılında odasını yenilemek isteyenler için Tepe Home’un Sosyal Medya hesaplarında kaçırılmayacak bir yarışma var. Tepe Home’un Instagram hesabı üzerinden yapılan yarışmaya katılmak içinse tüm dikkati paylaşılan fotoğraflara vermek ve gençlik hayalini en yaratıcı şekilde anlatmak gerekiyor.

Yarışma postuyla paylaşılan iki fotoğraf arasındaki altı farkı bulanlar, fotoğrafın altına farkların neler olduğunu üç arkadaşını etiketleyerek yazıp, gençlik hayalini altı kelime ile en yaratıcı şekilde anlatması gerekiyor. Kazananı bekleyen ödülse Tepe Home’un kreatifliğe hitap eden ve çok tercih edilen genç odası Amara!

Yarışma hakkında: Kazananın Tepe Home’un en beğenilen genç odası takımlarından biri olan Amara genç odası kazanacağı yarışmaya katılmak için son gün 25 Eylül. 27 Eylül’de kazananlar yine Tepe Home’un Sosyal Medya Hesaplarında duyurulacak. Yarışmada kazanma fırsatı yakalamak için yarışma paylaşımının altına, iki fotoğraf arasındaki altı farkı doğru olacak şekilde yazmak, üç arkadaşını etiketlemek, gençlik hayalini altı kelime ile en yaratıcı şekilde anlatmak ve Tepe Home’u takip etmek gerekiyor.

Tepe Home’un Instagram sayfasını @tepehome adıyla takip edebilirsiniz.

instagram.com/tepehome/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eskişehir Şehir Tiyatrolarının Yeni Oyunu
Eskişehir Şehir Tiyatrolarının Yeni Oyunu "Müfettiş" Seyirci...
Aydem ve Gediz’den Usulsüz Elektrik Kullanımı Hakkında Açıklama
Aydem ve Gediz’den Usulsüz Elektrik Kullanımı Hakkında...