Eyüp Sabri Tuncer, Pony Ligi'ni Desteklemeye Devam Ediyor

Eyüp Sabri Tuncer markası, 2022 yılında da Türkiye Binicilik Federasyonu Pony Ligi sezonunun sponsoru oldu.

Eyüp Sabri Tuncer, Pony Ligi'ni Desteklemeye Devam Ediyor
26 Şubat 2022 - 12:00

Biniciliğin yaygınlaşıp gelişmesi için çocuk ve genç binicileri desteklemek üzere, geçmiş yıllarda olduğu gibi ata sporuna katkı sağlamaya devam eden Eyüp Sabri Tuncer markası, 2022 yılında da Türkiye Binicilik Federasyonu Pony Ligi sezonunun sponsoru oldu.

Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Engin Tuncer, Binicilik Federasyonu olarak ata sporumuz olan biniciliği yaygınlaştırarak gelecekte ülkemizi dünya çapında temsil edecek binicilerin yetişmesi için çocuk ve gençleri teşvik edecek Pony Ligini her yıl tekrarlamayı planladıklarını belirtiyor. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarını tamamlayan Türkiye Binicilik Federasyonu 2022 Pony Ligi takvimini belirledi ve 26-27 Şubat tarihlerinde başlayıp toplam 12 ayak ve 1 final yarışmasından oluşacak sezonda Eyüp Sabri Tuncer markası geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Pony Ligi sponsoru olarak belirlendi. 

Doğa ile iç içe temiz havada yapılan bir spor dalı olan Pony biniciliği, çocukların zeka ve beden gelişiminde ilk sıralarda yer almaktadır. Çocukların bedensel, karın ve sırt kaslarının gelişimi ve büyümeleri için de çok faydalı olan Pony biniciliği, aynı zamanda empati yeteneğini, kendine güven duygusunu ve kişiliğini geliştirerek özgüvenlerini artırıyor. Binicilik sporu ile ilgilenen çocuk ve gençler, gelecekte karar verme, disiplinli çalışma becerilerine de sahip oluyor.

Ülkemizdeki çocukların gelişiminin ve eğitiminin önemine dikkat çeken Engin Tuncer, Cumhuriyetle birlikte kurulan Türkiye Binicilik Federasyonu’nun ve Eyüp Sabri Tuncer markasının, gerçekleştirilecek olan Pony Ligi etkinliklerine bu yıl da katkı sağlamaya devam edeceğinin müjdesini verdi.  
 

Ayak
 

Tarih 
 

Yer
 

Şehir
 

1
 

26 - 27 Şubat
 

Akademi Binicilik 
 

İstanbul
 

2
 

5 - 6 Mart
 

Bursa Atlı Spor
 

Bursa
 

3
 

19 - 20 Mart 
 

İstanbul Anadolu A. S.
 

İstanbul
 

4
 

02 - 03 Nisan
 

Padok A. S.
 

Muğla
 

5
 

16 - 17 Nisan
 

İstanbul Binicilik Kulübü
 

İstanbul
 

6
 

14 - 15 Mayıs
 

Gebze Atlı Spor
 

Kocaeli
 

7
 

28 - 29 Mayıs
 

Başkent Binicilik Kulübü
 

Ankara
 

8
 

11 - 12 Haziran
 

Tabiat Binicilik
 

Bursa
 

9
 

18 - 19 Haziran
 

Hayberk
 

Sakarya
 

10
 

02 - 03 Temmuz
 

Yalova A. S.
 

Yalova
 

11
 

13 - 14 Ağustos
 

Gürman Binicilik
 

İstanbul
 

12
 

03 - 04 Eylül
 

İzmir A. S. 
 

İzmir
 

13
 

24 - 25 Eylül
 

İstanbul Atlı Spor (Maslak)
 

İstanbul
Eyüp Sabri Tuncer Hakkında: Eyüp Sabri Tuncer markası 1923’ ten bugüne köklü değerlerini geleceğe taşırken, tüm ürünlerini uluslararası standartlardaki üretim ve hizmet anlayışı ile geliştirmektedir.
 
Gelenek ve gelecek arasında önemli bir köprü olan Eyüp Sabri Tuncer markası, 99 yıllık tecrübesi ve üstün kalite anlayışı ile tüm üretim süreçlerinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi stratejiler ve tasarım anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Kolonya ve doğal içerikli kozmetik ürünleriyle kalıcı ve özgün deneyimler sunarak “İyi Üretim Uygulamaları (GMP)” standartlarında üretim yapan Eyüp Sabri Tuncer, Türkiye’nin uluslararası standartlarda hijyenik üretim ve dağıtım yapan öncü markası olarak, koku ve ferahlığın önemli olduğu her alanda doğayı koruyarak değerlerimizi ve köklü geçmişimizi geleceğe taşımaktadır.
 
Ürünleri geliştirirken tercih edilen hammaddeler cosmos, ecocert, organik vb. teknik belgelerle de desteklenerek, ürünün kalitesi artırılır ve farklılaşma alanları gerekli belgelerin alımına uygun içerikler ile geliştirilir. Hammaddeyi özelleştiren tüm bu teknik veriler, ürünleri de özelleştirmektedir.
 
Ürün performansını analiz ederek gerekli testler gerçekleştirilirken, hayvanlar üzerinde hiçbir uygulama yapılmamaktadır.

 
 Türkiye Binicilik Federasyonu Hakkında: Türkiye Binicilik Federasyonu bir taraftan dünya standartlarında biniciler yetiştirmek için gerekli düzenlemeler üzerinde çalışırken, diğer taraftan ata sporumuz olan biniciliği yaşatmaya, genç ve çocuklara sevdirmeye gayret gösteriyor. Başka bir canlıyla birlikte gerçekleştirilen tek spor olmasının yanı sıra olimpiyatlarda kadın ve erkeğin eşit yarıştığı tek spor olan binicilik her yaş grubundan, kadın erkek demeden birçok disiplini barındırması geniş bir hedef kitleyi de kucaklamasını sağlıyor.
 
Bireye, topluma ve doğaya zararsız kozmetik ürünlerini erişilebilir kılarak insanların bilinçli yaşamalarına katkı sağlayan Eyüp Sabri Tuncer markası ise; Pony Ligi’ne sponsor olarak binicilik sporunun erişilebilir olduğunu yaygınlaşmasını sağlamak istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını Değerlendirdi
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını...
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını Kaybetti
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını...