Evlerde "Tozpembe" Özsüt günleri!

Özsüt sütlü tatlıları ve Karaorman pastasında eşsiz indirimler!..

Evlerde "Tozpembe" Özsüt günleri!
25 Kasım 2020 - 10:37

Özsüt, mutluluk tadındaki lezzetlerini evlerinde de deneyimlemek isteyen müdavimleri için haftanın dört gününü “Tozpembe” ilan etti! Özsütlerden Salı ve Perşembe günleri sipariş veren lezzet severler, sütlü tatlıların enfes tadına yüzde 25 indirimle varacaklar. Çarşamba ve Cuma günleri verilen siparişlerde ise Özsüt’ün dillere destan Karaorman pastalarında yüzde 15 indirim uygulanıyor.“Tozpembe” günlerin getirdiği fırsatlar, 25 Aralık tarihine kadar geçerli olacak.

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, evlerindeyken Özsüt lezzetlerini özleyen müdavimlerine özel olarak “Tozpembe” sloganıyla yepyeni bir uygulama başlattı. Özsüt’ün alametifarikası, enfes sütlü tatlılarını evlerindeyken de deneyimlemek isteyen lezzet tutkunları, 24 Aralık tarihine kadar damakları şenlendiren, “tozpembe” günler yaşayacak.Özsütlerden Salı ve Perşembe günleri sipariş veren lezzet severler, sütlü tatlıların enfes tadına yüzde 25 indirimle varacaklar.

Karaorman’ın eşsiz lezzeti şimdi evlerde
Özsüt, “Tozpembe” günler kapsamında ayrıca damakları şenlendiren Karaorman pastalarında da cazip fırsatlar sunuyor. Çarşamba ve Cuma günleri 4 ve 6 kişilik Karaorman pastalarından sipariş veren Özsüt müdavimleri yüzde 15’lik indirimden yararlanacaklar. Taptaze ve en kaliteli ürünlerle hazırlanan Karaorman pastalarındaki eşsiz fırsat, Karaorman Fıstık dışındaki tüm çeşitlerde 25 Aralık tarihine kadar geçerli olacak.

Özsüt’le her yerden sipariş özgürlüğü!
Özsüt’ün daima günlük ve en taze ürünlerle hazırlanan sütlü tatlıları, haftanın dört günü boyunca tadına doyulmaz fırsatlarla lezzet tutkunlarının kapısına gelecek. Özsüt’ün hem damaklara hem ceplere hitap eden Tozpembe günlerinde müdavimler, diledikleri sipariş yöntemini kullanarak özledikleri tatlara kolayca erişecekler. Dileyen lezzet tutkunları Özsütlerden telefonla ya da online sipariş verirken, isteyenler Özsüt mağazalarından al-götür seçeneğini kullanabilecekler.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
E-ticaret tüketim alışkanlıklarını nasıl etkiledi?
E-ticaret tüketim alışkanlıklarını nasıl etkiledi?
Prof. Dr. Nevzat Tarhan: "Modernleşmeyi betonlaşma olarak anladık"
Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Modernleşmeyi betonlaşma olarak...