ETi Pronot, Lezzetli Ürünleriyle Glutensiz Hayata Keyif Katıyor

21 yıl önce çölyaklı bir çocuğun annesinin ETi'ye yazdığı mektupla başlayan ETi Pronot hikayesi, bugün glutensiz beslenenlerin hayatına lezzet ve çeşitlilik katmaya devam ediyor. "Herkesin özgürce, keyifle atıştırmalık yiyebilme hakkı var" diyen ETi, yenilenen lezzetleri ve yeni ürünleriyle her anı glutensiz bir keyfe dönüştürüyor.

ETi Pronot, Lezzetli Ürünleriyle Glutensiz Hayata Keyif Katıyor
27 Mayıs 2024 - 13:45

'ETi Pronot ile glutensiz hayatın eksiği yok; lezzeti çok!'

Tüketicilerin gönlünde taht kuran ve mutluluk denince akla hemen gelen marka olan ETi, “Herkesin özgürce, keyifle atıştırmaya hakkı var” diyerek glutensiz hayata keyif ve çeşit katmak için çalışıyor. ETi Pronot’un hikâyesi; çölyaklı çocuğu olan bir annenin ETi’ye yazdığı mektupla zihinlerde yaktığı ışıkla başladı. 2003 yılında Türkiye’de üretilen ilk glutensiz atıştırmalık markası olan ETi Pronot, yenilenen lezzetleri ve yeni ürünleriyle tüketiciyle buluşuyor.

Bundan tam 21 yıl önce, çölyaklı çocuğu herkes gibi özgürce atıştırmalık yiyebilsin diye ETi’ye yazdığı mektuba kayıtsız kalamayanlara ilham olan bir annenin hikayesi ile başladı ETi Pronot’un yolculuğu… Glutensiz atıştırmalıklarla keyifli anları daim kılan ETi Pronot, glutensiz hayatta bol çeşidi ve lezzetli ürünleriyle her an özgürce yenilebilmesini sağlıyor.

ETi Pronot’un yenilenen lezzeti, lif kaynağı, karabuğdaylı, vitamin ve mineral kaynağı oluşuyla glutensiz beslenenlerin ihtiyaçları gözetilerek geliştirildi. Portakallı, Kakaolu, Zeytinli ve Kekikli tatlı ve tuzlu kurabiyeler çay ve kahve molalarının en iyi eşlikçilerinden biri olurken yoğun kakao lezzetiyle Kakaolu Mini Kek, tatlı tercihini kekten yana kullanmak isteyenlere harika bir alternatif sunuyor. Geniş ürün gamıyla her yaşa hitap eden ETi, Bebek Bisküvisiyle de miniklere hitap ediyor. Son olarak Bitter Çikolata Parçacıklı ve Fındıklı; Susamlı, Çörekotlu ve Mahlepli yeni tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitleri tüketicilerle buluşmaya hazır. ETi Pronot sayesinde glutensiz hayatın her anı dolu dolu, keyifli ve tatlı!

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...