Eskişehir'de Bayraklar ve Kandil Simitleri Büyükşehir'den

BAYRAKLAR VE KANDİL SİMİTLERİ BÜYÜKŞEHİR'DEN

Eskişehir'de Bayraklar ve Kandil Simitleri Büyükşehir'den
19 Mayıs 2020 - 13:57

16-19 Mayıs tarihlerinde uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Eskişehir Büyükşehir Belediyesi vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda 7/24 görev başındaydı. ALO 153 Kriz Masası binlerce talebe cevap verirken, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle vatandaşlara bayrak, Kadir Gecesi nedeniyle de kandil simidi ulaştırdı.

Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma yasağı uygulanan günlerde de kriz belediyeciliği kapsamında vatandaşın ihtiyaçları için yoğun mesai harcıyor. ALO 153 Kriz Masası'na gelen talepler, sahadaki mobil ekipler tarafından kısa sürede karşılanmaya devam ediyor. Ekipler tarafından bu hafta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında vatandaşlara taleplerinin yanında Türk Bayrağı ve Kadir Gecesi nedeniyle kandil simitleri götürüldü.

Hizmetten son derece memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, 19 Mayıs'ı ve Kadir Gecesi'ni unutmayan Başkan Büyükerşen ve ekibine teşekkür ettiler.