En Sevilen Diziler Nisan Ayı Boyunca FOXLIFE Pazar Maratonu'nda

FOXLIFE, Nisan ayı boyunca en sevilen dizileri her pazar akşamı izleyiciyle buluşturuyor. “This Is Us” 4. sezon, “9-1-1” 3. sezon, “The Resident” 3. sezon ve “Empire” 6. sezonu ile Nisan ayı boyunca her pazar saat 15.25’te FOXLIFE Pazar Maratonu’nda.

En Sevilen Diziler Nisan Ayı Boyunca FOXLIFE Pazar Maratonu'nda
03 Nisan 2020 - 11:59

“This Is Us” genç ebeveynler Jack ve Rebecca’nın 1980’lerdeki hayatına ve çocukları Kevin, Kate ve Randall’ın bugünkü yaşamlarına odaklanıyor. Emmy dahil olmak üzere bir çok ödülün sahibi olan dizide Pearson Ailesi’nin yıllar içerisinde yaşadığı olaylar ekrana taşınıyor “This Is Us” 4. sezonun son 5 bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 5 Nisan Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

Acil durumlarda ilk müdahaleleri yaparak insanların hayatını kurtarmaktan sorumlu bir ekibin risklerle dolu hayatını izleyicilere aktaran Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzalı dizi “9-1-1” 3. sezonun son 5 bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 12 Nisan Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

Chastain Memorial Hastanesi’nde çalışan bir grup doktorun karşılaştığı vakaları izleyicilerle buluşturan “The Resident” 3. sezonun son 5 bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 19 Nisan Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

Hip-hop müziğin göz alıcı ve tehlikeli dünyasında yer alan ve büyük hedefleri olan hırslı Lyon ailesinin heyecan dolu hikayesini konu alan “Empire” 6. sezonun son 5 bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 26 Nisan Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.