Ege Üniversitesi'nden "Mutlu Etkinlikler Ekranı"

Ege Üniversitesi (EÜ) Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından “Mutlu Etkinlikler Ekranı” etkinliği hazırlandı.

Ege Üniversitesi'nden "Mutlu Etkinlikler Ekranı"
07 Ocak 2021 - 20:37

Ege Üniversitesi (EÜ) Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından “Mutlu Etkinlikler Ekranı” etkinliği hazırlandı. EÜ Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı ikinci öğretim öğrencilerinin sosyal sorumluluk projesi olarak yürüttükleri etkinlik online olarak düzenleniyor.

Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Ekşi,  sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirdikleri etkinliğin çocuklara yönelik olduğunu ifade etti. Doç. Dr. Ekşi, “Projemizde, ailelere ve 3-6 yaş grubu çocuklara yönelik belirlenen farklı konu başlıklarında, etkileşimli etkinlik örnekleri yer alıyor. Hazırlanan videolar; Atatürk’ün hayatı, trafik, tiyatro, spor, çevre, orman, enerji tasarrufu, müzeler, kütüphaneler ve özel gereksinimi olan bireyler hakkında bilgiler içeriyor. Bu videolar ile çocuklarımız hem eğlenecek hem de farklı konularda çeşitli bilgiler öğrenecek” dedi.

“Mutlu Etkinlikler Ekranı” ile ilgili videolar Ege Üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi youtube kanalından izlenebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de Süt Kuzusu Projesi 12. Yılını Geride Bıraktı: 105 Bin Çocuğa Ulaşıyor
İzmir'de Süt Kuzusu Projesi 12. Yılını Geride Bıraktı: 105 Bin...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Yangınlarına Karşı Gönüllü Ordusu Yetiştiriyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Yangınlarına Karşı...