Ege Seramik'ten online satış dönemi başlıyor!

Ege Seramik, ‘’Seramik’te Moda şimdi Online Satışta’’ sloganı ile E-Ticaret satışlarına www.egeseramikshop.com adresinden başladığını duyurdu. Seramik alıcıları Ege Seramik ürünlerine artık bir ‘’tık’’ ile ulaşabilecek kadar yakınlar.

Ege Seramik'ten online satış dönemi başlıyor!
15 Şubat 2021 - 17:10
Ege Seramik, ‘’Seramik’te Moda şimdi Online Satışta’’ sloganı ile E-Ticaret satışlarına www.egeseramikshop.com adresinden başladığını duyurdu. Seramik alıcıları Ege Seramik ürünlerine artık bir ‘’tık’’ ile ulaşabilecek kadar yakınlar.   

Sektöründe ilklerin markası Ege Seramik, seramik sektörünün online satış çağını başlatıyor. Zengin ürün portföyünün yer aldığı E-Ticaret sitesini kullanarak artık Türkiye’nin her yerinden seramik satın almak çok kolay!

Çeyrek asırdan fazla süredir teknolojiye yaptığı yatırımlarla sektöründe her zaman öncülük etmiş Ege Seramik, tüm güncel portföyünü kullanıcılara pratik bir şekilde sunduğu mobil aplikasyonundan sonra online satış sitesiyle dijital kanallarına bir yenisini daha ekliyor.

Yaşam alanlarını seramik ile güzelleştirmek isteyen herkes Egeseramikshop.com adresine girerek, salon, mutfak, banyo, dış mekanlar ve diğer her türlü kullanım alanları için beğendikleri ürünün siparişini kolayca verebiliyor, adresine teslim alabiliyor ve markanın ürünlerine günümüz pazarlama trendlerine uygun şekilde online olarak ulaşabiliyor.

Türkiye nüfusunun internet kullanım oranının,16-74 yaş grubundakiler ile, %79 olarak belirtiliyor. Bu oran geçen yıl yüzde 75,3 olarak kayıtlara geçmişti. Özellikle Covid-19 süreciyle birlikte e-ticaret kullanımının yaygınlaştığı, Ticaret Bakanlığı verilerine göre, e-ticaret hacminin geçen seneye oranla %64 arttığı görülüyor. Günümüzde tüm dünyada ve ülkemizde artış gösteren, internetten alışveriş alışkanlığı; zaman kazancı, güvenilirlik, ödeme / teslim kolaylıkları ve farklı ürün seçeneklerini karşılaştırabilme özellikleri için tercih ediliyor.

www.egeseramikshop.com un avantajları nelerdir?

Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilirlik
Ege Seramik online ticaret kanalı tüm Türkiye’de hizmet veriyor, ülkenin her noktasına ürünler kolaylıkla ulaşıyor.

Güvenilirlik
Yarım asırlık tecrübenin sunduğu güven, e-ticaretten gönül rahatlığıyla alışverişin önünü açıyor.

Zengin ve Güncel Ürün Portföyü
Ege Seramik online mağazasında, tüm dünya pazarlarına hitap eden, binlerce trend ürüne ulaşılabiliyor. Marka yüksek ihracat kapasitesi ile tüm dünyaya ulaştırdığı en özel ürünlerini online satış portföyünde birleştiriyor.

Kullanım Kolaylığı
Kullanıcı deneyimlerinden faydalanarak tasarlanan site tasarımı, sadelik, anlaşılırlık, aranan ürüne rahatlıkla ulaşabilme unsurlarıyla öne plana çıkıyor.
Egeseramikshop.com adresine girerek Ege Seramik’in tüm trend ürünlerini inceleyebilir, online mağaza üzerinden kendi dekorasyon zevkinize göre, hızlı ve güvenilir alışveriş yapabilirsiniz!

Kaynaklar:

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye'nin e-ticaret hacminin yılın ilk 6 ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 64 artarak 91 milyar 700 milyon lira olduğunu bildirdi. (ETBİS- 2020 Yılı İlk 6 Ay E-Ticaret Verileri )
https://www.eticaret.gov.tr/haberler/10040/detay

Türkiye nüfusunun internet kullanım oranının,16-74 yaş grubundakiler ile, %79 olarak belirtiliyor. Bu oran geçen yıl yüzde 75,3 olarak satırlara geçmişti. (TUIK "Hane Halkı Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması-2020")
https://data.tuik.gov.tr/Bulten/Index?p=Hanehalki-Bilisim-Teknolojileri-(BT)-Kullanim-Arastirmasi-2020-33679

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gölbaşı'nın camileri ve kültür merkezleri güneş enerjisi ile ısınıyor
Gölbaşı’nın camileri ve kültür merkezleri güneş enerjisi...
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yardımları ulaştırmaya devam edecek
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yardımları ulaştırmaya devam...